شناسه : 151873396

معاون وزیر و ریاست سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي کشور از استان يزد بازديد كرد


مدیركل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد از بازديد معاون وزیر و ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با همراهی معاونین راه روستايي و برنامه ریزی این سازمان از راهها و پروژه های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد، علی علیخانی اظهار داشت: در این سفر مهندس حسن نیا و هیات همراه که از سمت راور وارد استان شدند،  از راه های اصلی شهرستان های بهاباد و بافق بازدید و نقطه نظرات خود را در خصوص بهسازی راه ها و مدیریت منابع مالی ارائه نمودند.
 
در این سفر که از محورهای بهاباد راور، بافق بهاباد و یزد بافق بازدید گردید، ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از آخرین وضعیت پروژه های فعال و در دست اقدام این اداره کل در شهرستان های بافق و بهاباد مطلع و دستورات لازم جهت اتمام و بهره برداری آنها صادر گردید.
 
علیخانی افزود: با توجه به وسعت راه های استان و بنا به دستور ریاست سازمان، دکتر اکبری معاون راه روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از محور های مواصلاتی شهرستان های خاتم و مهریز و پروژه های در دست اقدام بازدید و گزارش آن به ریاست سازمان ارائه گردید.
 
علیخانی ادامه داد: در پایان بازدید، جلسه ای با حضور معاون وزیر و هیات همراه و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل و در خصوص پروژه های مهم در دست اجرا در استان بحث و تبادل نظر گردید.
 
همچنین با توجه در پیش بودن تعطیلات نوروزی و لزوم آمادگی استان جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی مقرر گردید، ضمن تشکیل جلسه کمیسیون ایمنی استان به ریاست استاندار نسبت به بازدید از راهها و رفع نواقص اقدام گردد.​


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.