شناسه : 149810154

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به یزد سفر می کند


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان جهت افتتاح چندین پروژه ورزشی به یزد سفر می کند .

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برای افتتاح چندین پروژه ورزشی روز شنبه سیزدهم بهمن ماه در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر به یزد سفر می کند.

مسعود شریعتی افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده معاون وزیر ورزش و جوانان ابتدا سالن ورزشی دهستان تنگ چنار مهریز که با هزینه ای بالغ بر 900 میلیون تومان در مساحتی به متراژ 1100 مترمربع احداث شده است ، را افتتاح خواهد کرد و سپس چمن مصنوعی دهستان تنگ چنار که با 110 میلیون تومان اعتبار و در مساحتی به متراژ یک هزار متر احداث شده ، با حضور معاون وزیر افتتاح می شود.

بگفته مدیرکل ورزش  وجوانان استان یزد،  آغاز اجرای پروژه مشارکتی (ماده 27 ) بخش خصوصی مجموعه ورزشی لاله ، اعزام 40 کامیونت تجهیزات خانه های ورزش روستایی استان یزد ، و افتتاح دفتر خبرگزاری برنا یزد در محل خانه جوان  با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان اجرایی می شود.

شریعتی گفت: یکی دیگر از برنامه های معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به یزد حضور در شورای عالی ورزشی استان است که با حضور استاندار و مدیران و مسئولان استانی  برگزار می شود ، در پایان نشست این شورا از مدال آوران المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور تجلیل خواهد شد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.