شناسه : 151873566

معاون راه روستایی سازمان راهداري و حمل نقل جاده‌اي کشور از پروژه‌هاي راهسازي استان يزد بازديد كرد


معاون راهداري اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد از بازديد معاون راه روستايي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي كشور از پروژه‌هاي شهرستان خاتم خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان يزد، جواد ذاكر اظهار داشت: رضا اكبري، معاون راه فرعي و روستايي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي كشور از محور شهرستان خاتم وارد استان يزد شد و از پروژه‌هاي راهسازي اين شهرستان بازديد كرد.

وي عنوان كرد: اكبري، معاون راه روستايي و مقبلي معاون برنامه ريزي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي كشور به همراه عبدالهاشم حسن‌نيا، معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي كشور از محورهاي شهرستان بهاباد و شهرستان خاتم وارد استان يزد شدند.

ذاكر يادآور شد: اكبري در اين سفر از پروژه‌هاي راهسازي در حوزه استحفاظي شهرستان خاتم از جمله بهسازی باند موجود و احداث باند دوم هرات ـ شهربابک بازديد كرد.

وي ادامه داد: بازديد از پروژه مرمت آسفالت محور مهریز - انار و پروژه‌های رفع نقاط پرحادثه در شهرستان مهریز نيز از برنامه هاي سفر معاون سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي كشور به استان يزد بود.

ذاکر با اشاره به تدابير اتخاذ شده در اين سفر افزود: با توجه به نزدیک شدن پايان سال و آغاز سفرهای نوروزی، مقرر شد مرمت رویه راه‌ها و ایمن سازی مسیرها براي طرح نوروزی ۹۸ در مدت باقیمانده با جدیت انجام شود.

وي در پایان، اظهار داشت: با توجه به بازدید انجام گرفته از مسیر انار ـ مهریز و نیاز باقیمانده مسیر به بهسازی، مقرر شد سال آینده مرمت روکش آسفالت در محدوده تقاطع گردکوه تا مهریز انجام شود.​آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.