شناسه : 150050619
همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر؛

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل پست استان یزد برگزار شد


مراسم جشن تکلیف تعدادی از فرزندان پرسنل اداره کل پست استان یزد که در سال جاری به سن تکلیف رسیده اند ، با حضور مدیر کل پست استان و جمعی از همکاران در محل نمازخانه این اداره کل برگزار ‌گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، حجت الاسلام رضایی امام جماعت و سخنران مراسم ، ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر به  نو مکلفین حاضر در مراسم اظهار داشت ، از این پس شما عزیزان باید حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت علی (ع) را اسوه خود قرار داده و رفتار ومنش زندگانی تان را براساس تکلیف هایی که اسلام تعیین کرده عمل نمایید وبه ادای واجبات دینی بپردازید .

وی همچنین آنها را به شرکت در مراسمات مذهبی وآشنائی بیشتر به دستورات اسلام دعوت کرد و رسیدن به سن تکلیف را آغاز اجرای تکلیف  واجبات برای عبادت خداوند بیان نمود .

در خاتمه با حضور رحمانی پور مدیر کل پست استان به فرزندان دختر و پسر همکارانی که  در سال جاری به سن تکلیف رسیده اند هدایائی  به رسم یاد بود اهداء گردید.

 لازم به ذکر است پخش کلیپ و موسیقی های مرتبط  ، اجرای اذان به صورت زنده و اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و تلاوت قرآن کریم از دیگر برنامه های فرهنگی و هنری این مراسم بود.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.