شناسه : 153552721

مراسم تجلیل از مبلغات وطلاب فعال در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه 1440 در یزد برگزار شد


مراسم تجلیل از مبلغات وطلاب فعال در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه 1440 به میزبانی سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، مراسم تجلیل از مبلغات وطلاب فعال در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه 1440 به میزبانی سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام علی کارگر معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ضمن عرض خیرمقدم و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: مراسم معنوی اعتکاف رجبیه سال 1440 در 149 مسجد استان با حضور 10 هزار و شصت و یک نفر در برگزار شد.

وی اظهار داشت: از مجموع شرکت کنندگان در این مراسم معنوی شش هزار و 221 نفر خواهر و سه هزار و 840 نفر برادر بوده‌اند.

کارگر تصریح کرد: علیرغم تداخل زمان برگزاری مراسم معنوی اعتکاف با ایام تعطیلات نوروز استقبال خوبی توسط مردم از این مراسم معنوی صورت گرفته است.

وی ضمن تقدیراز زحمات مبلغات و طلاب در برگزاری باشکوه مراسم معنوی اعتکاف افزود: بالغ بر 50 مبلغ و طلاب با این اداره در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در مساجد شهرستان یزد همکاری داشته‌اند.

درادامه حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن تقدیر از زحمات مبلغات و طلاب در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف افزود: کسی که شرایط را برای اعتکاف کنندگان فراهم کند مخاطب خداست چرا که حضرت ابراهیم مخاطب خدا بود.

وی با اشاره به تروریستی اعلام شدن سپاه پاسدران انقلاب اسلامی توسط رییس جمهور آمریکا گفت: این اقدام نشان می‌دهد که سپاه نه تنها در کشور و منطقه بلکه در جهان از اثرگذاری بالایی برخوردار است.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: این اقدام احمقانه دشمن نشان دهنده اوج ترس و ذلت دشمنان از ملت ایران و به ویژه نیروی نظامی و انقلابی این کشور است.

وی با بیان اینکه داستان سوریه و عراق از نظر دشمنان تمام شده بود گفت: این خواست ملت ایران و اقتدار سپاه بود که مانع برآورده شدن خواب‌های دشمنان شد.

حسینی کوهستانی افزود: این اقدام دشمنان در مقابل زخم‌هایی که در طی این سال‌ها توسط سپاه بر پیکره آنها وارد شده امری طبیعی می‌باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: بنا به استناد به آموزه‌های قرآنی که دشمنان از احمقان هستند این حرکت دشمن وحدت و همدلی بزرگی را در بین کارگزاران، احزاب و ملت ایجادکرده است.

در پایان این مراسم از مبلغات وطلاب فعال در مراسم معنوی اعتکاف رجبیه 1440 تجیلیل و هدایایی به رسم یادبود به آنها اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.