شناسه : 150749942

مدیر کل ثبت احوال استان با مادر شهید شیرغلامی دیدار کرد


مدیر کل ثبت احوال استان یزد صبح امروز با مادر و خانواده شهید محمدحسین شیرغلامی دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان یزد، محمدعلی مکرمی با حضور در جمع صمیمی خانواده این شهید  که فرزندشان نیز در این اداره مشغول به فعالیت است اظهار داشت : خانواده معظم شهدا ء ولینعمتان این انقلاب هستند و دیدار آنان موجب برکت و روشنی چشمان و دلهاست .

وی خواهر شهید را مایه فخر و مباهات مجموعه ثبت احوال استان خواند و افزود : اقدامات ما هرچند بزرگ که باشد، در برابر کار بزرگی که شهیدان، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنان انجام داده اند، کم و ناچیز است.

مدیر کل ثبت احوال استان ادامه داد : اگر همه افراد جامعه برای هدفی مقدس دست به دست هم بدهند یقین بدانید که خدا پیروزی را نصیب آن ملت خواهد کرد و اینکه در جنگ تحمیلی حتی وجبی از خاک سرزمین ایران به دشمن واگذار نشد، افتخاری تاریخی برای ملت ایران است که همه دست در دست یکدیگر آن را بوجود آوردند.

مکرمی با ادای احترام به صبر و بردباری مادر شهید اظهار داشت : با شهادت فرزند نوجوان این خانواده ، شما در راه خدا و دفاع از وطن و انقلاب اسلامی فداکاری بزرگی کردید و این شهیدان نیز نهال نوپای انقلاب را ریشه دارتر و اسلام را در چشم جهانیان  با عظمت تر کردند .

وی خاطر نشان کرد : اولین و مهمترین مسئولیت و وظیفه همه ما خدمت بی منت و جبران زحمات ولینعمتان انقلاب و خانواده های معظم شهداست .

شهید محمدحسین شیرغلامی در آذر ماه سال 1360 در سن 20 سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.