شناسه : 153583994

مدیریت مطلوب بار صنایع در تابستان ، عامل پایداری شبکه در پیک بار


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در جمع مدیران انرژی صنایع گفت : با کمک صنایع استان بود که در تابستان سال گذشته ، مدیریت بار به خوبی انجام و شبکه های استان پایدار ماند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در جمع مدیران انرژی صنایع استان با مطلوب خواندن مدیریت بار توسط صنایع در تابستان سال قبل ، خاموشی برق را خط قرمز خادمین مردم در صنعت برق بیان کرد و گفت : همکاری صنایع در طرح مولدهای خود تامین ، ذخیره عملیاتی ، طرح تعمیرات و تعطیلات در امسال می تواند در پایدار نگهداشتن شبکه ها کمک شایانی نماید.

وی به آمار بسیار نگران کننده رشد مصرف انرژی در کشورهای صنعتی و توسعه یافته اشاره داشت و گفت : در کشور ما میزان مصرف انرژی چهار برابر متوسط مصرف انرژی در دنیا است ، که در بخش  الکتریکی این میزان ۳ برابر است.

مهندس نواب مصرف بهینه برق در بهترین شرایط را نیز ضروری دانست و تصریح کرد : بارش های اخیر در کشور نباید بهانه ای برای مصرف برق خارج از عرف شود .

این مسئول در بخش دوم سخنان خود تجهیز گروه های متعدد خط گرم در استان برای کاهش خاموشی های با برنامه را یادآور شد و افزود: 70 درصد برق مصرفی استان در بخش صنعت مصرف می شود و این نقش صنایع در مدیریت بار را دوچندان می کند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : بسیاری از فعالیت های صنایع لزومی ندارد در زمان پیک اتفاق انجام شود بلکه با تدبیرمدیران انرژی می‌توان آن را در غیر زمان پیک موکول کرد.

مهندس محمد میرشمس ، مدیر دفتر مدیریت مصرف برق این شرکت نیز پیش از این سخنان به تشریح برنامه های ماهش پیک پرداخت و سپس از مدیران انرژی صنایع همکار در کاهش پیک بار تجلیل شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.