شناسه : 151734525
طی حکمی از سوی استاندار یزد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد بعنوان رئیس کمیته خدمات امداد و نجات و امور زیربنایی ستاد اجرایی خدمات سفر استان در سال 98 منصوب شد


دکتر محمد علی طالبی استاندار و رئیس ستاد احرایی خدمات سفر استان یزد طی حکمی دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد را به عنوان رئیس کمیته خدمات امداد و نجات و امور زیربنایی ستاد اجرایی خدمات سفر استان در سال 98 منصوب کرد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محمد علی طالبی استاندار و رئیس ستاد احرایی خدمات سفر استان یزد طی حکمی دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد را به عنوان رئیس کمیته خدمات امداد و نجات و امور زیربنایی ستاد اجرایی خدمات سفر استان در سال 98 منصوب کرد .

استاندار یزد در این حکم آورده است :

جناب آقای حرازی زاده یزدی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد

سلام علیکم

به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس کمیته خدمات امداد و نجات و امور زیربنایی ستاد اجرایی خدمات سفر استان در سال 98 منصوب می شوید.

با عنایت به اهمیت موضوع ، شایسته است با بکارگیری تمامی امکانات و در اختیار و هماهنگی با سایر دستگاه های اجرایی مرتبط ضمن تشکیل کمیته مذکور به منظور برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم جهت ارائه خدمات و تسهیلات نوروزی مطلوب به مسافران و گردشگران استان و فراهم نمودن آسایش و آسودگی خاطر آنان ، گزارش اقدامات انجام شده را به دبیرخانه سفر استان ارائه نمائید.

امید است با توکل به خداوند متعال در انجام امور محوله موفق و موید باشید.

 

 

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.