شناسه : 153736237

مجمع عمومی اتحادیه مؤسسات قرآنی در یزد برگزار می‌شود


مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی، مردمی قرآن و عترت استان یزد از برگزاری مجمع عمومی این اتحادیه همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت‌الاسلام حمیدرضا مطهریان، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی مردمی قرآن و عترت استان یزد، اظهار کرد: جلسه مجمع عمومی اتحادیه ۲۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور مؤسسات عضو این اتحادیه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ارائه گزارش عملکرد سال ۹۷، تصویب گزارش مالی سال ۹۷، بررسی و تغییرات بعضی از بندهای اساسنامه و... در دستور کار این جلسه خواهد بود.

‌مطهریان افزود: در حال حاضر ۱۲۰ موسسه در استان یزد مشغول فعالیت هستند که ۵۵ مؤسسه در این اتحادیه تشکیل پرونده داده‌اند و فقط مؤسساتی که عضو اتحادیه هستند و در این اتحادیه تشکیل پرونده داده‌اند، می‌توانند در مجمع عمومی شرکت کنند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت استان یزد گفت: از مؤسساتی که تاکنون مدارک عضویت مؤسسه خود را به اتحادیه تحویل نداده‌اند، درخواست می‌شود برای شرکت در مجمع عمومی اتحادیه تا ۲۵ اردیبهشت‌ماه، قبل از برگزاری مجمع عمومی مدارک عضویت مؤسسه خود را به اتحادیه تحویل دهند.

وی تصریح کرد: مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن این اتحادیه ۳۷۳۳۱۷۱۱ تماس بگیرند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.