شناسه : 153832485

مجمع سالیانه هیات والیبال استان یزد با حضورسرپرست فدارسیون والیبال برگزار شد


مجمع سالیانه هیات والیبال استان یزد با حضور سرپرست فدراسیون والیبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، مجمع سالیانه هیات والیبال استان یزد در محل سالن امفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی تفت با حضور افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال ج. ا. ایران، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش این اداره کل، محمد رضا جواهری ریاست هیات والیبال استان یزد،  پورحسن رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال و اعضای مجمع   برگزار گردید.

مدیرکل ورزش و جوانان یزد در این مجمع گفت: شناسایی استعدادهای والیبال و برنامه ریزی برای رشد آنها با برگزاری دوره های مختلف موضوع مهمی است که باید جدی گرفته شود.

مسعود شریعتی افزود: باید توجه به آموزش، برگزاری مستمر و منظم رقابت ها، حضور در لیگ های کشوری، جذب حامیان مالی، تقویت هیات شهرستان ها و باشگاهداری محور فعالیت ها قرار گیرد.

این مسئول از اقدام هیات والیبال استان و حضور باشگاه ها در رقابت های کشوری قدردانی کرد و بر انجام امور فرهنگی و توجه به زیر ساخت ها تاکید کرد.

شریعتی با اشاره به اینکه ظرفیت های خوبی در تمام رشته ها و از جمله والیبال استان وجود دارد بر همکاری تمام بخش ها و همراهی با ورزش استان برای ارتقای بیشتر تاکید کرد.

همچنین رئیس هیات والیبال استان یزد اظهار کرد: آموزش و استعدادیابی در کنار سایر برنامه ها با جدیت توسط اعضای هیات پیگیری می شود که نتایج موثری به همراه دارد.

محمدرضا جواهری افزود: ظرفیت های خوبی در این رشته در استان یزد وجود دارد که شناسایی آنها و توسعه والیبال با همکاری تمام دلسوزان ورزش و تربیت بدنی از جمله محور برنامه هاست.

وی تصریح کرد: تقویت باشگاه ها، برگزاری مسابقات، حضور علاقه مندان برای حمایت مادی و معنوی و همچنین حضور تیم های استان در رقابت های کشوری پیگیری می شود.

در این مجمع مسائل و مشکلات والیبال استان یزد بررسی و بر پیگیری آنها با حمایت و همراهی اداره کل ورزش و جوانان تاکید شد.

لازم به ذکر است سرپرست فدراسیون والیبال در سفر به یزد از باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال شهداب این شهر بازدید کرد و در جریان فعالیت ها قرار گرفت.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.