شناسه : 153754452

مبلغین و مبلغات نسبت به مطالعه و تحلیل بیانیه گام دوم اهتمام جدی داشته باشند


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: مبلغین و مبلغات نسبت به مطالعه و تحلیل بیانیه گام دوم اهتمام جدی داشته باشند و از فرصت تبلیغی ماه مبارک رمضان جهت آشنایی اقشار مختلف با این بیانیه بهره ببرند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد،  حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد، د رگردهمایی طلایه داران دیانت و سیاست که در آستانه ماه مبارک رمضان  با حضور ائمه جمعه و جماعات، مبلغین و مبلغات در جوار تربت پاک سومین شهید محراب برگزار شد،ضمن عرض خیرمقدم به شرکت کنندگان در این همایش با گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری گفت: شخصیت آن شهید والا مقام نیازی به توضیح ندارد و می توان با مطالعه کتب به جایگاه علمی و معنوی ایشان پی برد.

حسینی کوهستانی با گرامیداشت مقام معلم گفت: نقش معلمان در جامعه بر هیچ کس پوشیده نیست و پاسداشت مقام آن عزیزان وظیفه ای همگانی است.

 وی به برگزاری گردهمایی طلایه دارن دیانت  و سیات در آستانه ماه مبارک رمضان به عنوان انتخابی برای این گردهمایی اشاره کرد و افزود: در آیات و رویات ما دین از سیاست جدا نیست و نمی توان در پرداختن به مسائل اجتماعی نسبت به مسائل دینی و سیاسی بی توجه بود.

حسینی کوهستانی با اشاره به قرار گرفتن درآستانه ماه مبارک رمضان  گفت: مبلغین و مبلغات از ظرفیت های موجود ایجاد شده در این ماه برای جذب اقشار مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان به مساجد کمال استفاده را داشته باشند.

وی به  صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد  و اظهار داشت: این بیانیه به عنوان یک سند افتخار و راهبری برای همه ما مهم و راهگشاست.

حسینی کوهستانی با بیان اینکه همه سخنان امام (ره) و مقام معظم رهبری ریشه قرآنی روایی دارد گفت:  بیاینه گام دوم مستند برای آیات  و روایات است و انجام یک کار تحلیلی در این حوزه در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در پایان گفت: مبلغین و مبلغات نسبت به مطالعه و تحلیل بیانیه گام دوم اهتمام جدی داشته باشند و از فرصت تبلیغی ماه مبارک رمضان جهت آشنایی اقشار مختلف با این بیانیه بهره ببرند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.