شناسه : 153580707
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد:

ماشین‌آلات راهسازی یزد در اختیار استان‌های سیل‌ زده قرار گرفت


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد گفت: ماشین آلات راهسازی یزد در اختیار استان‌های سیل‌زده قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد، علی علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر حسب دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و ریاست سازمان راهداری و حمل و جاده‌ای، تکلیف شد که ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در مناطق مختلف کشور، کمک‌هایی به استان‌های سیل زاده انجام دهند.

وی عنوان کرد: استان یزد در همین راستا ۲۳ دستگاه ماشین آلات سبک، نیمه سنگین و سنگین به استان لرستان اعزام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد یادآور شد: همچنین ۱۲ دستگاه ماشین آلات نیز به استان خوزستان اعزام شده است.

علیخانی خاطرنشان کرد: نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد در استان لرستان در شهرستان‌های الیگودرز و پلدختر مشغول فعالیت هستند و ماشین آلات ارسالی نیز به طور عمده در این دو شهرستان مورد استفاده قرار گرفته است.

وی یادآور شد: ماشین آلات ارسالی به خوزستان نیز در اختیار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آن استان قرار گرفته تا به صلاحدید خود از آنها استفاده کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد، عنوان کرد: مشکل خاصی در زمینه خدمات رسانی نداریم و همکاران ما به صورت دوره‌ای و هفته‌ای در مناطق سیل‌زده مشغول خدمات رسانی هستند.

وی تاکید کرد: تا زمان رفع کامل مشکلات و بحران سیلاب، نیروها و ماشین آلات راهداری استان یزد در مناطق سیل زده حضور خواهند داشت و از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به مردم عزیز استان‌های لرستان، خوزستان و سایر استان‌های سیل‌زده دریغ نخواهیم کرد.آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.