شناسه : 148987059

فضا برای فعالیت جوانان در دولت تدبیر و امید بیش از گذشته محیا شده است


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه جوانان برای حضور موثر در جامعه نیاز به امید و فضای مناسب برای فعالیت دارند گفت: در دولت تدبیر و امید فضا برای فعالیت جوانان بیش از گذشته فراهم شده است.

مسعود شریعتی در نشست با اعضاء و مسئولین سازمان های مردم نهاد جوانان استان یزد در آستانه ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  افزود: یکی از راه های پیشرفت کشور ها سرمایه گذاری بر روی جوانان و نسل آینده شان می باشد چرا که نسل جوان به عنوان نیروی فعال و متحرک، پرتلاش و با احساس میتواند نقش خوبی در پیشرفت یک جامعه داشته باشد.

وی ادامه داد: خوشبختانه سهم جوانان فارغ از بحث جنسیت در مدیریت کلان و استانی خیلی بیشتر از گذشته شده است و با اتکا به خلاقیت نیروی جوان و با استفاده از مشاوره هایی از تجارب مدیران کارکشته و کاربلد فضای لازم برای افزایش سهم جوانان در مدیریت کشور فراهم شده است.

مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد با بیان  اینکه سازمان های مردم نهاد به عنوان بازوان فعال در عرصه مختلف برای جامعه  هستند، گفت: این سازمان ها نقش اصلی را در ایجاد اشتغال، کاهش معضلات اجتماعی و ارتقای عملکرد جامعه دارند و باید مورد حمایت های ویژه قرار گیرند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال های اخیر با برنامه ریزی و اعتمادسازی که در بین جوانان که داشتیم ، تعداد سمن های جوانان در استان یزد رشد چشم گیری داشته است به طوریکه در ابتدای دولت قریب به 15 سازمان مردم‌نهاد در استان فعالیت داشت که امروز آمار آن به بیش از 46  سمن در یزد رسیده است.

شریعتی بیان داشت: استان یزد دارای پتانسیل ها و استعدادهای بسیاری در بخشهای مختلف است که باید بتوانیم با شناسایی آنها زمینه فعالیت جوانان در حوزه های مختلف بیشتر کنیم و با استفاده از نیروی جوانان مسائلی همچون اشتغال، ازدواج، مسکن، ورزش و ...  جوانان را مرتفع نماییم.

لازم به ذکر است در ابتدای این نشست دبیران سمن های جوانان با طرح دیدگاه ها و نظرات خود به همفکری در مورد فعالیت های خانه جوان و نحوه تعامل مجمع سمن ها و اداره کل ورزش و جوانان با سمن های این حوزه پرداختند.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.