شناسه : 150173576

فراهم کردن ورزش برای تمام اقشار بارزترین دستاورد انقلاب در عرصه ورزش است


استاندار یزد با اشاره به اینکه همگانی و فراهم کردن ورزش برای تمام اقشار بارزترین دستاورد انقلاب در عرصه ورزش است تصریح کرد: استان یزد نیاز به یک برنامه مشترک در دستگاه دولتی و ادارات در حوزه ورزش دارد.

محمد علی طالبی در شورای عالی ورزش استان یزد که به منظور تجلیل از مدال آوران المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد با تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: بدون شک اگر در همه عرصه توجه شود خواهید فهمید که چه پیشرفت‌هایی در این زمینه داشتیم.

استاندار یزد یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی را همگانی کردن و فراهم کردن ورزش برای تمام اقشار دانست و تصریح کرد: این امر به بهترین شکل صورت گرفت زیرا حتی شخصی که در روستاها و مناطق کم برخوردار هم زندگی کند از این امکانات ورزشی می‌تواند بهره‌مند شود.

وی با اشاره به اینکه در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه ورزش بانوان اتفاقات بسیار خوبی در سطح کشور افتاده است خاطرنشان کرد: همچنین در حوزه ورزش دانش آموزی و دانشجویی نیز پیشرفت‌های بسیار خوبی را داشتیم.

طالبی با تاکید بر اینکه موفقیت‌هایی که امروزه برای استان یزد به ثمر رسیده است با تلاش‌های افراد بسیاری صورت گرفته است تصریح کرد: کارنامه استان یزد طی سال‌های اخیر در اکثر هیئت‌های ورزشی استان مثبت بوده این مسئله را می‌توان در کسب رتبه ششم کشوری در المپیاد استعدادیابی ورزشی کشور دید.

استاندار یزد اضافه کرد: برخی نقاط ضعف در برخی از رشته‌های ورزشی وجود دارد که می‌توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم ولی باید بپذیریم که در کنار هم باید تلاش کنیم که شرایط بهتر شود و مشکلاتی که در برخی از بخش‌های ورزش استان است را با کمک و یاری یکدیگر مرتفع سازیم.

وی نیاز استان یزد را یک برنامه مشترک در دستگاه دولتی و ادارات در حوزه ورزش دانست و تصریح کرد: زیرا در این حوزه امکانات و ظرفیت‌های ورزشی بسیاری موجود است که باید بدون محدودیت در اختیار ورزش‌های همگانی و هیئت‌های ورزشی قرار گیرد تا بتواند برخی از مشکلات و نقاط ضعفی هم که وجود دارد، برطرف شود.

طالبی به ظرفیت بخش خصوصی اشاره و خاطرنشان کرد: در چارچوب حمایت بخش خصوصی تاکنون برنامه مشخص و مدونی را نداشته‌ایم و اگر هیئت‌ها برنامه خود را در قالب یک برنامه مدون ارائه دهند، می‌توانیم از همکاری بهتر بخش خصوصی بهره‌مند شویم و به حل مشکلات خود در حوزه ورزش استان بپردازیم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.