شناسه : 151903916
در جشن تولد بهمنی ها

غنچه لبخند بر چهره ایتام یزدی نشست


جشن تولد 100 یتیم متولد بهمن ماه تحت حمایت کمیته امداد یزد در محل تالار راه و ما برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد علی طالبی، استاندار یزد در مراسم با شکوهی که با حضور 500 نفر از ایتام و خانواده آنها، خیران و حامیان نیکوکار، جمعی از مدیران کل استانداری، رییس اصناف برگزار شد با بیان اینکه استان یزد دارای ظرفیت های خوبی در بخش خیّری است، گفت: سخاوتمندانی که شادی هایشان را با نیازمندان تقسیم می کنند و با مشارکت در اجرای چنین برنامه هایی نشاط و شادی را به ایتام هدیه می کنند، اجر مضاعفی دارند.

استاندار یزد با اشاره به اینکه مسئولان استان توجه ویژه ای به ایتام و نیازمندان دارند، افزود: امیدوارم اینگونه برنامه های نشاط آفرین با مشارکت همه در اشکال مختلف تداوم داشته باشد.

محمد حسین باقریان، قائم مقام کمیته امداد استان یزد نیز در حاشیه این مراسم با بیان اینکه هم‌اکنون چهار هزار و ۱۵۲ یتیم و فرزند نیازمند از حمایت ۱۲ هزار و ۹۲۸ حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند، افزود: نیکوکاران یزدی طی ۱۰ ماهه سال جاری هفت میلیارد و ۹۳۶ میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

قائم مقام کمیته امداد استان یزد یادآور شد: کمک های اهدایی از سوی حامیان برای کمک به هزینه تحصیلی، معیشت و درمان جامعه هدف تحت حمایت هزینه می شود.

گفتنی است در این مراسم حامیان طرح اکرام ایتام با اهدای هدایا به فرزندان معنوی خود دل آنان را شاد کردند در ادامه ایتام تحت حمایت، نقاشی و دست نوشته های خود را به حامیان اهدا کردند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.