شناسه : 153569606

عملکرد شاخص و جایگاه برتر استان یزد در پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای نوپا از محل وجوه اداره شده


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به اینکه سال گذشته بالاترین پرداختی تسهیلات به کسب و کارهای نوپا در این استان بوده است، از همکاری و تعامل مدیر و کارکنان صندوق کارآفرینی امید استان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، اکرم فداکار در دیدار با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان از همکاری و تلاش‌های مدیریت و کارکنان آن صندوق در ارائه تسهیلات به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تقدیر و تشکر کرد.

فداکار با بیان برخی از خدماتی که می‌توان به شرکت‌های نوپا ارائه داد، افزود: می‌توانیم با هم‌افزایی بیشتر در جهت رفع دغدغه ایجاد اشتغال گام برداریم .

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، با اشاره به مشکلات متقاضیان حوزه فاوا گفت: لازم است با بررسی راه‌های گوناگون، روند پرداخت تسهیلات به افرادی که با توجه به نوع کسب و کارشان هنوز ماهیت شرکت پیدا نکردند نیز تسهیل شود.

فداکار افزود: در این راستا، این اداره کل آمادگی دارد در قالب تفاهم‌نامه بتواند سهم بیشتری از اعتبارات داخلی صندوق را برای کسب و کارهای حوزه ICT جذب کند.

وی ابراز امیدواری کرد در سال 98 با توجه به شرایط موجود، با تعامل و هماهنگی بیشتر، حمایت های بهتری از کسب و کارهای نوپا و رشد اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی انجام شود.

در این دیدار، محمد امامی، مدیر صندوق کارآفرینی امید، با ارائه گزارشی از عملکرد صندوق استان در سال گذشته گفت: استان یزد به عنوان یکی از استانهای پیشتاز در اجرای توافق‌نامه مشترک با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پرداخت تسهیلات، موفق شد بالاترین پرداختی را در بین استان‌های کشور در حمایت از کسب و کارهای نوپای فناورانه داشته باشد.

امامی افزود: با توجه به برنامه‌های دولت تدبیر و امید در سال جاری، صندوق کارآفرینی امید تلاش می کند به ‌عنوان یکی از صندوق‌های ارائه‌دهنده تسهیلات اشتغال‌زایی، نقش موثر خود را ایفا کند.

بر اساس این گزارش، در این دیدار که روز سه‌شنبه بیستم فروردین ماه در دفتر مدیر صندوق کارآفرینی امید انجام شد، اکرم فداکار، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، به پاس حمایت‌های این صندوق از تامین مالی بخشی از کسب و کارهای نوپای استان، با اهدای لوح ازمحمد امامی، مدیر صندوق کارآفرینی امید، تقدیر کرد

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.