شناسه : 153635883

عمر چهل ساله انقلاب اسلامی تجربه ای بسیار ارزشمند و تلفیقی از دین و دنیا برای این نظام است


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا ولایت استان یزد در سال 98 گفت: عمر چهل ساله انقلاب اسلامی تجربه ای بسیار ارزشمند و تلفیقی از دین و دنیا برای این نظام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا ولایت استان یزد به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به عظمت ماه شعبان گفت: شعبان ماه بافضیلتی است که خداوند مارا مامور کرده تا از فضیلت‌های این ماه استفاده کنیم.

وی از روح و روان انسان به‌عنوان مهم‌ترین بخش وجودی او یادکرد و اظهار داشت: اعمال و اذکار واردشده در ماه شعبان در راستای تقویت همین بخش وجودی انسان است.

حسینی کوهستانی با اشاره به تغییر در مدیریت مدارس صدرا کشور افزود: اصل این مدارس مورد تائید و عنایت ریاست جدید سازمان تبلیغات اسلامی کشور است.

وی در ادامه به ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اشاره‌کرد و گفت: بیانیه گام دوم درواقع به معنای فتح قلل پیشروی این انقلاب است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد افزود: بامطالعه این بیانیه به تجربه چهل سال انقلاب در مقابله با حوادث و رخدادهای گوناگون پی می‌بریم که هرکدام از این حوادث به‌تنهایی بر از پای درآوردن یک کشور کافی است.

حسینی کوهستانی اظهار داشت: این چهل سال تجربه بسیار ارزشمندی و تلفیقی از دین و دنیا برای این نظام و انقلاب است.

وی تأکید کرد : رسیدن نظام جمهوری اسلامی به قله نهایی در گرو تحقق کامل بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

حسینی کوهستانی بر لزوم توجه به بیانیه گام دوم انقلاب در نظام آموزش‌وپرورش کشور تأکید کرد و گفت: مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا به‌عنوان مدارسی منطبق با شاخصه‌ای اسلامی و انقلابی باید در این حوزه پیش‌قدم باشند.

در ادامه این جلسه منصور ارجمندی معاون متوسطه آموزش‌وپرورش استان بابیان اینکه انتظار خاصی از مدارس صدرا در جامعه شکل‌گرفته است افزود: باید خروجی مدارس صدرای ولایت افرادی دارای سبک زندگی خاص منطبق با آموزه‌های اسلامی باشد و این رسالت کادر اجرایی این مدارس را سخت‌تر می‌کند.

وی بر لزوم توجه به اجرای سند تحول بنیادین در مدارس تأکید کرد و گفت: کادر اجرایی مدارس باید به‌صورت روزانه برای اجرای این سند در مدارس برنامه داشته باشند.

ارجمندی بابیان اینکه تنوع‌بخشی در یادگیری باید به‌صورت جدی موردتوجه مدارس قرار گیرد اظهار داشت: تنوع‌بخشی در یادگیری مورد استقبال دانش آموزان و والدین آن‌ها قرارگرفته و استقبال از مدارس صدرا به همین دلیل می‌باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.