شناسه : 153400052

طرح تشدید نظارت بر روشنایی معابر و ایمنی در آستانه نوروز


قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد گفت : طرح تشدید نظارت بر روشنایی معابر و ایمنی پایه چراغ ها از اوایل اسفندماه آغاز شده و تا نیمه فرودین ادامه می یابد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  مهندس امیر ابویی از اجرای طرح نظارت بر روشنایی معابر و ایمنی پایه چراغ ها در استقبال از نوروز 98 در این شهرستان خبرداد و گفت : این طرح از اوایل اسفندماه آغاز شده و تا اواسط فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی تامین روشنایی اطراف مناطق گردشگري و توریستی ، بهبود بازدهی نور پایه چراغهای بافت تاريخي و سنتي ، تعویض و شستشوی حباب و تنظیم دقیق زمان ساعت های نجومی را از اهداف طرح یاد شده بیان کرد.

مهندس ابویی ، تشدید نظارت و کنترل روشنایی وسط بلواری ، بازدید معابر از محلات قدیمی ،اصلاح و تعویض دریچه های پایه های روشنایی های سطح شهر ، شاخه زنی برای تامین روشنایی مطلوب تر و اصلاح جعبه فیوزها و تاسیسات تابلویی را از دیگر اقدامات سازماندهی شده در امورهای سه گانه برق یزد عنوان کرد

 قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد خطاب به مدیران امورهای سه گانه یزد ، خاطرنشان کرد: مدیران ضمن توجه به موضوع پایداری شبکه در ایام عید ، وصول مطالبات را به عنوان یکی از اولویت ها در برنامه سال جدید موردتوجه قرار دهند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.