شناسه : 148623929
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر :

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر و سازمان تامین اجتماعی استان تفاهم نامه همکاری امضا کردند


مدیر صندوق بیمه استان یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین این صندوق با بیمه تامین اجتماعی استان به منظور بهره برداری از سامانه استعلام ارتباط بیمه ای خبر داد

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر ، مدیر صندوق بیمه استان یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین این صندوق با بیمه تامین اجتماعی استان به منظور بهره برداری از سامانه استعلام ارتباط بیمه ای خبر داد و گفت : این تفاهم در راستای تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان به امضا رسیده است.

حسن ابراهیمی در مراسم انعقاد این تفاهم نامه در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی استان افزود: همکاری و مشارکت بین این 2 دستگاه ، تسهیل در برقراری مستمری متقاضیان و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی از دیگر اهداف تفاهم نامه مورد اشاره است.

وی اظهار داشت : با انعقاد این تفاهم نامه  دسترسی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان به سامانه استعلام ارتباط بیمه ای تامین اجتماعی برقرار و امکان استعلام در خصوص مستمری بگیر بودن یا نبودن افراد مهیا می گردد .
تفاهم نامه یاد شده بین محمد صابری مدیر کل تامین اجتماعی استان و حسن ابراهیمی مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان به امضا رسید .

این تفاهم در قالب 5 ماده و 2 نسخه منعقد شده است .

همچنین در این مراسم در خصوص نقل وانتقال کسور بازنشستگی از سازمان تامین اجتماعی به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر بحث و تبادل نظر شد .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.