شناسه : 153754039

صدا و سیما پیشگام در ترویج حوزه سلامت است


رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد به همراه معاونین این دانشگاه به منظور همکاری در حوزه سلامت با مدیر کل صدا و سیما دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای یزد، در این دیدار دکتر میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان یزد با بیان این که رسانه ملی  پیشگام در ترویج مسائل مرتبط با حوزه سلامت است گفت: مدیر صدا و سیمای یزد یک مدیر سلامت محور است و تعامل خوبی در انعکاس این حوزه در استان داشته است.

 وی رسالت دو دستگاه در این حوزه را مشترک و پیشرفت جامعه را در سلامت محوری مردم عنوان کرد و نقش صدا و سیما را در این حوزه بسیار مهم دانست.

 دکتر پهلوانیان مدیر کل صدا و سیما نیز ضمن تشکر از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی در حوزه سلامت و رسیدگی به امور پزشکی مردم در استان گفت : دانشگاه علوم پزشکی مروج خوبی برای انعکاس فعالیت های حوزه سلامت در رسانه ملی است.

وی اولویت رسانه ملی را در حوزه دین و سلامت بیشترین دانست و گفت : بهتر است اتاق فکر سلامت مثل سالهای گذشته به صورت فصلی تشکیل شود تا انعکاس مطلوبی در این زمینه داشته باشیم .

در این دیدار معاونان دانشگاه علوم پزشکی نظرات خود را در خصوص همکاری با رسانه ملی در حوزه سلامت بیان داشتند و خواستار تشکیل کمیته مشترک سیاست گزاری در حوزه سلامت شدند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.