شناسه : 153616327
صدا و سیمای مرکز یزد(اصلاحیه خبر)

صدا و سیما مهم‌ترین رسانه در همراهی با قوه قضایی است (اصلاحیه خبر)


مدیر کل صدا و سیما به همراه جمعی از معاونین و مدیران این رسانه با مدیر کل دادگستری و معاونین آن به منظور همکاری رسانه ای دیدار و تبادل نظر کردند

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد : حبیبی مدیر کل دادگستری با بیان اینکه صدا و سیما مهمترین رسانه در همراهی با قوه قضایی است گفت تعامل و همکاری مناسبی بین صداوسیما و دادگستری صورت گرفته و در این خصوص تقدیر و تشکر خود را اعلام کرد.

وی با توجه به بیانات رئیس جدید قوه قضاییه در خصوص تعامل و همکاری دستگاههای مختلف به منظور جلوگیری از ورود پروندهای قضایی به این دستگاه گفت باید همکاری مناسبی بین رسانه و دادگستری انجام شود تا فرهنگ سازی در جامعه صورت پذیرد .

وی صدا و سیما را یک مرکز فرهنگی بسیار مهم دانست که می تواند با تهیه برنامه های مناسب در ارتقاء فرهنگ حقوقی و قضایی به مردم در طرح دعوا و مراجعه به مراکز قضایی کمک کند.

 پهلوانیان مدیرکل صداو سیما نیز ضمن تقدیر از فعالیت گسترده قوه قضاییه ، امنیت روانی را یکی از مهمترین ارکان حفظ جامعه دانست و گفت اگر این امر برای مردم درست تعریف شود آرامش خوبی در جامعه حاکم خواهد بود.

 وی نقش رسانه را در این زمینه بسیار مهم دانست و بیان داشت رسانه های معاند تلاش زیادی می‌کنند تا ناامنی را در جامعه القا کنند و رسانه باید با تهیه برنامه های متناسب با فرهنگ حقوقی و قضایی به مردم کمک کنند.

 در این جلسه هر یک از معاونین دو۲ دستگاه به تشریح برنامه‌های خود پرداخته و آمادگی همکاری رسانه ای و قضایی بین دو ارگان مطرح و تبادل نظر شد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.