شناسه : 153505846

شهرستان خاتم پیوندگاه جنگل و کویر


به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، حجت عشایری ضمن تبریک سال جدید به همشهریان و دوستداران طبیعت از مردم فهیم شهرستان خواست در روز سیزدهم فروردین که عمده گردشگران و تفرج کنندگان به منطقه حفاظت شده "باغ شادی" سفر می کنند در روشن نمودن آتش، احتیاط نموده و تا اطمینان کامل از خاموش شدن آتش، منطقه را ترک نکنند . رئیس اداره حفاظت محیط زیست خاتم در ادامه افزود: برای حفظ و پاکیزگی جنگل باغ شادی تمهیدات لازم در خصوص توزیع کیسه زباله در بین بازدید کنندگان اندیشیده شده است تا ایام تعطیلات را با حفظ محیط زیست سپری کنیم.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد، حجت عشایری ضمن تبریک سال جدید به همشهریان و دوستداران طبیعت از مردم فهیم شهرستان خواست در روز سیزدهم فروردین که عمده گردشگران و تفرج کنندگان به منطقه حفاظت شده "باغ شادی" سفر می کنند در روشن نمودن آتش، احتیاط نموده و تا اطمینان کامل از خاموش شدن آتش، منطقه را ترک نکنند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست خاتم در ادامه افزود: برای حفظ و پاکیزگی جنگل باغ شادی تمهیدات لازم در خصوص توزیع کیسه زباله در بین بازدید کنندگان اندیشیده شده است تا ایام تعطیلات را با حفظ محیط زیست سپری کنیم.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.