شناسه : 148501561

شهداء ،جانبازان و ایثارگران سرمایه های انقلاب می باشند


در راستای رسیدگی به وضعیت خانواده شهداء ، جانبازان ، ایثارگران شاغل در این اداره و بررسی مسائل و مشکلات آنان جلسه ای با حضور کریمی مدیر کل ثبت استان و حجه الاسلام نقیبی مدیر کل بنیاد جانبازان تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان یزد در راستای رسیدگی به وضعیت خانواده شهداء ، جانبازان ، ایثارگران شاغل در این اداره و بررسی مسائل و مشکلات آنان جلسه ای با حضور کریمی مدیر کل ثبت استان و حجه الاسلام نقیبی مدیر کل بنیاد جانبازان تشکیل گردید.

علی کریمی در این جلسه ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا ، جانبازان و ایثارگران آنها را سرمایه های نظام و انقلاب خواندند و افزودند روحیه خدمت ، ایثار و گذشت که در دوران دفاع مقدس نمود خاصی داشت و رمز پیروزی جمهوری اسلامی نیز در این بود بایستی به نسلهای بعدی نیز منتقل شود و در این زمینه فرزاندان شهدا و جانبازان و ایثارگران شاغل در اداره بایستی به عنوان الگوبرداری سایر کارکنان باشند .

کریمی در این جلسه عملکرد فرزندان شاغل و جانبازان و ایثارگران را خوب ارزیابی نموده و در ادامه بر این نکته تاکید کرد که در برنامه هایی که از سوی بنیاد شهید جهت بازدید خانواده شهدا طراحی می شود سعی شود با اولویت دیدار از خانواده شهدای همکار برنامه ریزی شود که تاثیرگذاری آن بیشتر خواهد بود .

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.