شناسه : 153781822

شعار روز جهانی ارتباطات سال ۲۰۱9 مشخص شد


اتحاديه جهاني مخابرات (ITU) شعار روز جهاني مخابرات و جامعه اطلاعاتي سال 2019 را "دسترسی یکسان به استاندارد سازی" تعیین کرد.

هولین ژائو دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی2019 در بخشی از  پیام خود به مناسبت انتخاب این شعار اظهار داشتامسال محور توجه خود را روی دسترسی یکسان به استانداردسازی قرار می دهیم.

پایه اساسی مأموریت اتحادیه جهانی مخابرات، به عنوان نهاد تخصصی سازمان ملل متحد در زمینه فناوری های اطلاعات و ارتباطات، تدوین استاندارد هاست.

وقتی می خواهید به اینترنت وصل شوید، از رویدادهای ورزشی تلوزیون لذت ببرید، به رادیوی خودروی خود گوش دهید یا با گوشی هوشمند خود فیلم ببینید، استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات است که این کارها  را امکان پذیر می سازد.

 بویژه،  اگر استانداردهای نسل پنجم  با  هوش مصنوعی تلفیق شوند، در آینده ای نزدیک  از مجموعه گسترده ای از اپلیکیشن هایی پشتیبانی خواهند کرد که بی چون و چرا آنها را خواهیم پذیرفت؛ مانند خودروهای خودران(بدون راننده)  و شهرهای هوشمند و امن تر.

استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات، امکان بهره برداری متقابل مخابرات،  افتتاح بازارهای جهانی و  تشویق  نوآوری و رشد را فراهم می سازند.این استانداردها، هم برای کشورهای توسعه یافته، و هم برای کشورهای درحال توسعه خوب هستند.

استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات، برای نیل به همه اهداف توسعه هزاره، به فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی تسریع می بخشند.

من از کشورهای عضو اتحادیه , از اعضای دست اندرکار این صنعت، شرکت های کوچک و بزرگ و جامعه دانشگاهی، همراه با نهادهای خواهر در سازمان ملل متحد، شرکای ما و همه دست اندرکاران،  خواستارم که از برنامه "دسترسی یکسان به استانداردسازی" و رفاه و کامیابی همگانی حمایت کنند.                                                                                                                                                                                                                                    


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.