شناسه : 153643490

سی و هفتمین جشنواره بزرگ فرهنگی هنری دانش آموزان استان یزد


سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان استان با حضور 3 هزار و 500 نفر از دانش آموزان نخبه فرهنگی و هنری در مجتمع فرهنگی آموزشی تالار فرهنگیان یزد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، رئیس اداره فرهنگی هنری اداره کل اظهار داشت : این مسابقات در راستای اجرایی نمودن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و ساحت تربیت زیبایی‌شناختی و هنری است و در رشته های هنرهای تجسمی، هنرهای دستی، هنرهای آوایی سرود و آهنگهای انقلابی و هنرهای نمایشی رسانه و فضای مجازی، آفرینش های ادبی و فیلم کوتاه برگزارشد.

" حسین انتظاری" افزود : جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان استان در دو بخش گروهی و انفرادی با حضور  3 هزار و 500 نفر از دانش آموزان نخبه فرهنگی و هنری در روز های چهارم و پنجم اردیبهشت 98 برگزار شد .

وی افزود : در مرحله مقدماتی این مسابقات که در پایان سال 97 انجام شد 8 هزار و 700 اثربه دبیر خانه ارسال شد و بعد از یک مرحله داوری غیر حضوری تعداد 3 هزار و  500 اثر به مرحله نهایی (استانی ) این جشنواره راه یافت .

انتظاری گفت : در سی و هفتمین جشنواره بزرگ فرهنگی هنری دانش آموزان استان به 1400 نفر از منتخبین این مسابقات در مراسم اختتامیه و با حضور مسئولین لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد .

وی تصریح کرد: در مرحله حضوری این مسابقات نیز آثار دانش آموزان رتبه اول متوسطه دوره دوم به دبیرخانه کشوری ارسال خواهد شد و انتخاب شدگان مرداد ماه به مرحله کشوری که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار می شود دعوت می شوند .


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.