شناسه : 153228049

سومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان خاتم ویژه نوروز 98 برگزار شد


سومین جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان خاتم به منظور برنامه ریزی جهت اجرایی طرح نوروز 98 با حضور فرماندار شهرستان و سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری خاتم برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد؛ جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان به ریاست "فرجام فاضلی" فرماندار خاتم و با حضور معاون عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی، سرپرست اداره میراث فرهنگی و دیگر اعضای این ستاد تشکیل شد.

فاضلی در این نشست بیان کرد: در ایام مسافرت های نوروزی ایجاد دستگاه های بین راهی ورودی شهر و همچنین تهیه بروشور و نقشه های راهنما نیز نیازمند برنامه ریزی است تا مسافران از راهنمایی ها ودریافت خدمات مناسب قبل از ورود به شهر بهره مند شوند.

فاضلی از اجرای طرح های نوروزگاه و جشن هایی نظیر جشن گنبد نما در هرابرجان، سرچشمه خاتم و ولی عصر خبرداد و 7 فروردین 98 را بعنوان روز شهرستان خاتم معرفی نمود و اعضای حاضر در جمع خواستار هر چه بهتر برگزارشدن این جشن ها در جهت بهره مندی مسافران نوروزی شدند.

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان با توجه به ضرورت و آمادگی خدمات رسانی در ایام نوروز افزود: دستگاه های خدمت رسانی در این ایام از جمله آتش نشانی، اورژانس، نیروی انتظامی، تیم های گشت محور، راهنمایی ورانندگی، ایست بازرسی، جمعیت هلال احمرآمادگی لازم برای خدمت رسانی به شهروندان و میهمانان نوروزی را داشته باشند و تدابیر لازم را در این رابطه اتخاذ نمایند.

ساماندهی و آمادگی مدارس جهت اسکان مسافران، نظارت دقیق بر نظافت و آراستگی نماز خانه ها و سرویس های سطح شهر، نصب تابلوهای علائم و راهنمایی مسیر و تعویض تابلو های فرسوده، رفع نواقص و مشکلات جاده ای، نظافت وکنترل ترافیک شهر، وضعیت سوخت شهرستان وآماده سازی پایانه های مسافربری و سرویس دهی در شهرستان و... از جمله مواردی بود که توسط فرماندار  مورد تاکید قرار گرفت.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.