شناسه : 149535768

ستاد استانی گرامی داشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی برگزار شد


نشست ستاد استانی گرامی داشت هفته تربیت اسلامی و روز امور تربیتی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و نمایندگان نهاد های ذیربط در سالن شهید ساداتی اداره کل برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از اعضای حاضر در جلسه به وظیفه و رسالت خطیر همه پرسنل آموزش و پرورش در تربیت همه جانبه دانش آموزان تأکید کرد.

" عباسعلی دانافر" خاطر نشان کرد که همه معلمین قبل از وظیفه معلمی می بایست مربی خوبی باشند و پرداختن و توجه ویژه به فعالیت های تربیتی را وظیفه آنها، آحاد جامعه و دستگاه های ذیربط دانست.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش نیز با اشاره به ساحت های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به لزوم همکاری و همفکری همه عوامل در پیشرفت اهداف عالیه و چشم انداز فعالیت های پرورشی پرداخت.

" علی سرداری" در ادامه به اهمیت فعالیت های تربیتی و جایگاه آن در رشد همه جانبه دانش آموزان پرداخت .

در ادامه این نشست هریک از نمایندگان دستگاه های مرتبط به بیان همکاری های مورد نظر در راستای برگزاری هرچه با شکوه و مطلوب تر برنامه های گرامی داشت این هفته و روز امور تربیتی پرداختند.

گفتنی است 8 تا 15 اسفند ماه هرسال به نام هفته تربیت اسلامی و روز 8 اسفند به مناسبت تأسیس نهاد امور تربیتی به دست شهیدان رجائی و باهنر به نام روز امور تربیتی نامگذاری گردیده است.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.