شناسه : 153499101

سالن های ورزشی استان یزد در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفت


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: با توجه به شرایط جوی و بارندگی های شدید در ایام نوروز، سالن های ورزشی سراسر استان در اختیار مسافران نوروزی جهت اسکان قرار گرفت.

مسعود شریعتی با اعلام این موضوع گفت: به دنبال بارش باران و شرایط خاص جوی آب و هوا و بر حسب دستور وزیر ورزش و جوانان و استاندار یزد، سالن‌های ورزشی این شهر برای اسکان مسافران نوروزی تجهیز و آماده شدند.

وی افزود : در این راستا با هماهنگی های انجام شده با ستاد ساماندهی مسافرین نوروزی و ستاد بحران استان پذیرای مسافرین به تعداد ۵۳۲ خانوار در سالن های ورزشی شهید صدوقی ،سالن شش هزار نفره شاهدیه، سالن کوثر بانوان و سالن ۱۷ شهریور زارچ در هفته اول عید باستانی نوروز در سطح شهرستان یزد بودیم و همچنین دیگر سالنهای ورزشی سراسر استان نیز آمادگی پذیرایی مسافرین نوروزی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ادامه داد : تلاش و همت مضاعف کلیه عوامل اجرایی در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان یزد در جهت جلب رضایت میهمانان و گردشگران نوروزی و سایر شهروندان است که ما نیز در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و تمامی اماکن و سالنهای ورزشی در اختیار مدیریت بحران خواهد بود و اماده خدمت رسانی به مسافرین هستیم.

شریعتی ضمن ابراز همدردی و تسلیت به هموطنان سیل زده کشورمان گفت: تا کنون ورزشکاران، هیاتهای ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان استان نیز کمکهای خود را به مردم سیل زده کشورمان ارائه کرده اند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.