شناسه : 153776383

زنده نگه داشتن روحیه انقلابی، خودباوری و خود آگاهی تنها راه برون رفت از بن بست های پیش روی کشور است


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در نخستین جلسه کانون مداحان و شعرای آیینی استان در سال 98 گفت: زنده نگه داشتن روحیه انقلابی، خودباوری و خود آگاهی تنها راه برون رفت از بن بست های پیش روی کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در نخستین جلسه کانون مداحان و شعرای آیینی استان در سال 98 که در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد با تقدیر از فعلیت های یک سال این شورا بر لزوم همکاری ادارات تبلیغات اسلامی در شهرستان ها با این کانون تاکید کرد.

وی با اشاره به میزبانی استان یزد از هیجدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان و خادمان حسینی افزود: این اجلاسیه زیر نظر مستقیم استاندار و نماینده ولی فقیه در استان برگزار می شود.

حسینی کوهستانی اظهار داشت: این اداره کل با نظر استاندار و نمانده ولی فقیه در استان آمادگی لازم را جهت همکاری جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این اجلاسه را دارد .

وی با اشاره به تاخیر پیش آمده در زمان برگزاری انتخابات کانون مداحان و شعرای آیینی در استان گفت: منتظر اعلام دستورالعمل از مرکز هستیم و تا ابلاغ آن شورای فعلی با قوت به کار خود ادامه خواهد داد.

 حسینی کوهستانی در ادامه به صدور بیانیه گام دوم توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: هر زمانی که روحیه انقلابی ، خودباوری و خودآگاهی در ملت ایران زنده شد همه بن بست ها پیشروی این ملت باز شد.

وی اظهار داشت: تمام هم و غم دشمنان بر تضعیف و از بین بردن روحیه انقلابی و جهای در این نظام است و دراین مسیر از هیچ اقدامی دریغ ندارند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامید کردن مردم نسبت به آینده این نظام و انقلاب است گفت: تغییر در سبک زندگی مهمترین حربه دشمن در این مسیر است.

وی افزود: خود آگاهی تاریخی که رهبری برآن تاکید دارند آن است که مردم گذشته خود را بدانند و نسبت به آنچه محقق شده آگاه باشند و برای رسیدن به قلل موفقیت تمام تلاش خود را به کار گیرند.

در این جلسه هر یک از روسای کانون مداحان و شعرای آیینی شهرستان‌ها گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در سال 97 ارائه دادند.

در پایان این جلسه از زحمات یک ساله روسای کانون مداحان و شعرای آیینی شهرستان‌های استان تجلیل شد.

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.