شناسه : 153832670

زمینه گسترش ورزش پر طرفدار والیبال در استان یزد بسیار مساعد است


سرپرست فدراسیون والیبال گفت: با توجه به امکانات استان و همچنین وجود صنایع مختلف در استان یزد زمینه گسترش ورزش پر طرفدار والیبال بسیار مساعد است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، افشین داوری  در مجمع سالیانه هیات والیبال استان یزد افزود: برای توسعه این رشته باید هیات ها روز به روز تقویت و فعالیت های خود را با جدیت پیگیری کنند.

وی ادامه داد: ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه والیبال در استان ها به همکاری و حمایت تمام بخش ها و مشازکت جامعه هدف و خیران و بخش خصوصی نیاز دارد.

سرپرست فدراسیون والیبال کشور تصریح کرد: زیربنای توسعه علمی و عملی این رشته از استان ها رقم می خورد و باید مجامع استانی با همکاری پیشکسوتان و علاقه مندان برای رسیدن به اهداف مورد نظر تلاش کنند.

به گفته داوری شناسایی استعدادها، بهره گیری از ظرفیت استان ها، توجه به آموزش، فعالیت های فرهنگی، برگزاری مسابقات لیگ و همچنین توجه به زیرساخت ها باید مدنظر قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به تقویم ورزشی فدراسیون ، سال ۹۸ را بسیار پربار و پر کار برای والیبال ایران دانست و ابراز امیدواری کرد: با کمک های همه اهالی والیبال شاهد موفقیت و افتخارآفرینی برای کشورمان باشیم.

سرپرست فدراسیون والیبال در بخشی دیگر از صحبت هایشان با اشاره به ظرفیت موجود در والیبال بانوان کشور توجه هرچه بیشتر به والیبال بانوان را خواستار شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.