شناسه : 150172783

زمینه های لازم برای حضور و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش فراهم شده است


معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با تصویب قوانین مختلف، زمینه های لازم برای حضور و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش به خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام و توسعه زیرساخت ها فراهم شده است.

عبدالحمید احمدی در سفر به یزد در مراسم آغازین واگذاری پروژه ورزشی مجموعه ورزشی لاله به بخش خصوصی از طریق ماده 27 حضور یافت و سخنانی گفت: ظرفیت ماده 27 قانون الحاق 2 شرایط ورود بخش خصوصی به ورزش و تسهیل سرمایه گذاری برد برد در این حوزه می باشد که فرصتی مناسب برای تکمیل و بازسازی مجموعه های ورزشی است که باید با همکاری بخش خصوصی از این ظرفیت ایجاد شده استفاده کرد.

وی افزود: امروزه ورزش با کارکردهای مختلف و ابعاد اثربخش خود جاذبه های خوبی برای سرمایه گذاری دارد که باید با تلاش همه ی اهالی ورزش زیر ساختهای ورزشی را با حضور سرمایه گذاران خصوصی تقویت نمود.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: باید با استفاده از توان بخش خصوصی و مردم تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام در اولویت باشد و  هر چه زودتر تکلیف این پروژه ها مشخص شود.

احمدی ادامه داد: خوشبختانه در استان یزد روند اجرایی واگذاری تکمیل و نوسازی و تجهیز اماکن ورزشی به بخش خصوصی روند خوبی را طی می کند و امیدواریم همچنان ادامه داشته باشد و سرمایه گذاران بیشتری چذب شوند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.