شناسه : 149268225
قصه‌گویان یزدی خوش درخشیدند

راهیابی بیست قصه‌گوی یزدی به جشنواره منطقه‌ای قصه‌گویی نهاد


بیست قصه‌گو از استان یزد به مرحله منطقه‌ای نخستین جشنواره قصه‌گویی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور که به میزبانی شهر کاشان برگزار می‌شود، راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، در مرحله منطقه‌ای این جشنواره بیست قصه‌گوی یزدی متشکل از 15 کتابدار و 5 قصه‌گو در بخش آزاد به رقابت با قصه‌گویانی از استان‌های اصفهان و مرکزی خواهد پرداخت.

فاطمه اربابی‌فر، محترم جره‌ئی، فاطمه‌سادات موسوی و اشرف تقدیری، از اردکان؛ مریم علیخانی، فرشته زارع، طیبه‌سادات حسینی و الهام آقایی‌نژاد از میبد؛ یاسمن پاگردکار و نجمه رنجبر از شهرستان یزد؛ طاهره اسدزاده از شهرستان خاتم؛ حميده حائري از مهریز؛ ندا هوشمند از شهرستان ابرکوه؛ طاهره مظفری از شهرستان اشکذر و عاطفه فاضلی از تفت، 15 کتابدار یزدی هستند که به مرحله منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی نهاد راه یافته‌اند.

زهرا حبوباتی، فاطمه کشوری مقدم، مریم‌ بابایی‌زاده و سمیه اصحاب صحف از شهرستان یزد و مرجان خیراندیش از شهرستان تفت نیز به عنوان قصه‌گویان بخش آزاد در این مرحله از جشنواره حضور خواهند داشت.

مرحله منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی نهاد با حضور قصه‌گویان استان‌های اصفهان، مرکزی و یزد روزهای 8 و 9 بهمن‌ماه در شهر کاشان برگزار می‌شود و برگزیدگان این مرحله، به دور نهایی جشنواره راه خواهند یافت.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.