شناسه : 153532331
مدیرعامل شرکت گاز استان یزد عنوان نمود:

دیوان محاسبات مشاور امین و سهل الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی


مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از دیوان محاسبات به عنوان مشاور امین و سهول الوصول شرکت گاز در راستای عمل به تکالیف قانونی نام برد.

علی اکبر میدانشاهی در دیدار با رئیس دیوان محاسبات استان یزد ضمن تبریک سال جدید به بيان عملكرد این شرکت در سال گذشته پرداخت و اظهار نمود: علیرغم وجود تنگناهای موجود در سال گذشته و به بركت وجود سياست برنامه محوري در اين شركت و با حضور پرسنل جوان و كارآزموده، توسعه شبکه های گازرسانی و ارائه خدمات مستمر طبق اهداف از پیش تعیین شده محقق گردید.

در ادامه فلاطون زاده هدف ديوان محاسبات را كمك و همراهي با دستگاههاي اجرائي در انجام امور محوله بر اساس ضوابط، مقررات و قوانين موجود دانست و تأكيد نمود چنانچه مشكلات و تنگناهايي در زمينه اجراي قوانين و مقررات و تطابق آن با عملكرد موجود مشاهده گردد به آن سازمان منعكس می شود تا با مكاتبات لازم با مراجع ذيربط، تنگناها به راحتي گشايش یافته و عمليات اجرايي دچار وقفه نگردد.

رييس ديوان محاسبات استان با بیان اینکه به منظور تعامل بيشتر با دستگاه های اجرایی، کميته ها و کارگروه هاي تخصصي در ديوان محاسبات تشکيل شده افزود: يقين داريم تنوع قوانين، ضعف در اجرا را به دنبال داشته ولیکن در کنار آن ظرفيت هايي نيز براي پيشبرد امور بوجود آمده و مستشاران ديوان محاسبات آماده ارائه راهکارهای قانونی به منظور شناسايي اين ظرفيت ها و اصلاح قوانين و همچنین راهنمایی در جهت رعایت حداکثری قوانین جاریه می باشند.

در خاتمه مدير عامل شركت گاز استان ضمن تشكر از همكاري و توجهات ديوان محاسبات استان  به منظور مساعدت هاي مقرراتي و قانوني، بر تلاش شركت گاز استان یزد بر قانون گرايي توأم با سلامت كاري تأكيد نمود و یادآور شد: در سال جاري با سیاستگذاری صورت گرفته این شرکت قصد دارد گازرسانی به صنایع و واحدهای تولیدی استان را سرعت بخشیده و به فرموده مقام معظم رهبري همت خود را  برای رونق تولید داخلی و سربلندي ايران اسلامي مضاعف کنيم.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.