شناسه : 149810365

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با خانواده شهدا به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با خانواده معزز سه شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در آستانه آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به همراه داود فتح آبادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد ، با حضور در منزل شهیدان قصاب ، غلامی و طباطبایی با خانواده معزز این شهیدان گرانقدر دیدار کرد.

مسعود شریعتی در این دیدارها ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران نظام مقدس اسلامی گفت: خانواده شهدا، عزیزان خود را درزمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت درراه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این مهم اجری بی‌پایان نزد خدای متعال دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که از اهل‌بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.

در این دیدارکه با هدف زنده نگاه داشتن یاد شهدا و این ایام انجام شد، خانواده شهدا خاطراتی از روزهای جنگ و شهیدشان را بازگو نمودند و در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از این خانواده های معزز تجلیل بعمل آمد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.