شناسه : 150593849
همزمان با دهه فرخنده فجر

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان یزد با همسر و فرزند شهید علیرضا رحیمی ساغند


به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان یزد، همزمان با چهل سالگی درخت تنومند انقلاب اسلامی ، مدیر کل ثبت احوال استان یزد صبح امروز با خانواده شهید علیرضا رحیمی ساغند دیدار و گفتگو کرد . مدیر کل ثبت احوال استان یزد در گفتگو با همسر شهید اظهار داشت : شما در راه خدا و دفاع از وطن و انقلاب اسلامی فداکاری های بزرگی کردید و با شهادت پدر این خانواده اجر شما مضاعف است چرا که برای فرزند خود نقش پدری و مادری را در کنار هم ایفا نمودید . محمدعلی مکرمی افزود : اگر همه افراد جامعه برای هدفی مقدس دست به دست هم بدهند یقین بدانید که خدا پیروزی را نصیب آن ملت خواهد کرد و اینکه در جنگ تحمیلی حتی وجبی از خاک سرزمین ایران به دشمن واگذار نشد، افتخاری تاریخی برای ملت ایران است که همه دست در دست یکدیگر آن را بوجود آوردند. وی برای انتقال مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی خانواده معظم شهید به مسئولین قول مساعد داد و خاطر نشان کرد : اولین و مهمترین مسئولیت و وظیفه همه ما خدمت بی منت و جبران زحمات ولینعمتان انقلاب و خانواده های معظم شهداست . مکرمی صبر و استقامت همسران و مادران شهدا را نتیجه درس آموزی از مکتب حضرت زینب کبری(س) برشمرد و افزود: همه خدمتگزاران به مردم برای موفقیت در مسیر خدمت نیازمند دعا و حمایت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند . گفتنی است شهید علیرضا رحیمی ساغند در سال 1336 دیده به جهان گشود و در مردادماه 1364 در سن 28 سالگی در عملیات قدس 5 به فیض شهادت نائل آمد . از وی یک دختر به نام فاطمه به یادگار مانده است که در زمان شهادت پدر هنوز به دنیا نیامده بود . فرزند این شهید عزیز کارشناس حقوقی اداره کل ثبت احوال استان یزد است . فرازی از وصیتنامه شهید: در زندگیتان همیشه به یاد خدا باشید و تمام کارهایتان به یاد خدا باشید. با آن کسانی که با این دولت مخالفت می‌کنند و با دشمن همکاری می‌کنند مبارزه کنید. به این دنیا و چیزهایی که شیطان به آن رنگ فریب می‌دهد دل مبندید.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان یزد، همزمان با چهل سالگی درخت تنومند انقلاب اسلامی ، مدیر کل ثبت احوال استان یزد صبح امروز با خانواده شهید علیرضا رحیمی ساغند دیدار و گفتگو کرد .

مدیر کل ثبت احوال استان یزد در گفتگو با همسر شهید اظهار داشت : شما در راه خدا و دفاع از وطن و انقلاب اسلامی فداکاری های بزرگی کردید و با شهادت پدر این خانواده اجر شما مضاعف است چرا که برای فرزند خود نقش پدری و مادری را در کنار هم ایفا نمودید.

محمدعلی مکرمی افزود : اگر همه افراد جامعه برای هدفی مقدس دست به دست هم بدهند یقین بدانید که خدا پیروزی را نصیب آن ملت خواهد کرد و اینکه در جنگ تحمیلی حتی وجبی از خاک سرزمین ایران به دشمن واگذار نشد، افتخاری تاریخی برای ملت ایران است که همه دست در دست یکدیگر آن را بوجود آوردند.

وی برای انتقال مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی خانواده معظم شهید به مسئولین قول مساعد داد و خاطر نشان کرد : اولین و مهمترین مسئولیت و وظیفه همه ما خدمت بی منت و جبران زحمات ولینعمتان انقلاب و خانواده های معظم شهداست .

مکرمی صبر و استقامت همسران و مادران شهدا را نتیجه درس آموزی از مکتب حضرت زینب کبری(س) برشمرد و افزود: همه خدمتگزاران به مردم برای موفقیت در مسیر خدمت نیازمند دعا و حمایت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند.

گفتنی است شهید علیرضا رحیمی ساغند در سال 1336 دیده به جهان گشود و در مردادماه 1364 در سن 28 سالگی در عملیات قدس 5 به فیض شهادت نائل آمد . از وی یک دختر به نام فاطمه به یادگار مانده است که در زمان شهادت پدر هنوز به دنیا نیامده بود . فرزند این شهید عزیز کارشناس حقوقی اداره کل ثبت احوال استان یزد است .

فرازی از وصیتنامه شهید:

در زندگیتان همیشه به یاد خدا باشید و تمام کارهایتان به یاد خدا باشید.

با آن کسانی که با این دولت مخالفت می‌کنند و با دشمن همکاری می‌کنند مبارزه کنید.

به این دنیا و چیزهایی که شیطان به آن رنگ فریب می‌دهد دل مبندید.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.