شناسه : 149421645

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق


محمد حسین ریاحی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد به اتفاق هیئت همراه با علی اکبر رحیمی مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در ابتدای این دیدارمحمد حسین ریاحی ضمن تبریک انتصاب علی اکبر رحیمی بافقی به سمت مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق گفت: هدف ما حرکت در راستای توسعه استان است و خوشبختانه واحدهای تولید کننده و مولدان اقتصادی بزرگی در استان داریم که یکی از مهم ترین آن ها، شرکت سنگ آهن بافق است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با ابراز خرسندی از تشکیل شورای اسلامی کار در شرکت سنگ آهن مرکزی بافق افزود: برای اولین بار در تاریخ شرکت سنگ آهن و جامعه کارگری 6 هزار نفری بافق، شورای اسلامی کار با حضور مدیرعامل بومی و کاردان تشکیل شد و با این کار به ساختار اصلی خود دست یافت که جای تقدیر و تشکر دارد.

 وی با اشاره به نقش مهم تشکلات کارگری بویژه شورای اسلامی کار،تصریح کرد: امروزه تشکلات کارگری بعنوان بازوان توانمند کارفرمایی شناخته می شوند و می توانند هرگونه تنش و اختلاف را از مجموعه ها دور سازند و نگذارند مشکلی به اقتصاد کشور وارد شود.

ریاحی عملکرد این اداره کل را بر سه محور بازرسی های کار برای افزایش ضریب ایمنی در محیط کار، رعایت موارد ایمنی و پایین آوردن حداقل حادثه و در مجموع سلامت کارگر عنوان کرد و یادآور شد: در حوزه ما تلاش می شود سلامت جسمی و روانی کارگر را با ایجاد محیطی با نشاط و کارفرمایانی قابل فراهم کند.

در ادامه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق خاطر نشان کرد: شرکت سنگ آهن به صورت مستقیم با 6 هزار نفر نیروی شاغل و تعدادی نیروهای پیمانکار بزرگترین بنگاه اقتصادی استان از نظر تعداد اشتغال است و چادرملو با 2 هزار و 240 نفر پرسنل، از بیشترین نیروی کار در مجموعه استان یزد برخوردار است.

علی اکبر رحیمی بافقی نیروی انسانی را مهمترین سرمایه شرکت دانست و اظهار داشت: علیرغم دغدغه های بسیاری که در بحث کار وجود دارد اما همیشه یادآور شده ایم در کنار تولید و کار، حفظ کرامت شاغلین در مجموعه رعایت شود

دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران- بافق

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.