شناسه : 153643297

دو خبر ورزشی


برگزاری مرحله استانی سی امین دوره رقابت های علمی_تخصصی تربیت بدنی ویژه معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پایه استان یزد / اردوی آماده سازی تیم ملی دو میدانی دانش آموزان استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد، این رقابت ها با حضور بیش از 100 نفر از معلمان تربیت بدنی  وآموزگاران پایه سراسر استان برگزارگردیدو آزمون تئوری این رقابت ها در سالن امتحانات دبیرستان نمونه ملک ثابت ناحیه یک برگزار گردید.

 این رقابت‌ها ، فعاليتي آموزشي تخصصي در راستاي وظايف و مسئولیت‌های معلم تربيت بدني و آموزگاران پایه‌ای كه درس تربيت بدني را تدريس می‌کنند كه  در حیطه‌های علمي و عملي و در سطوح منطقه /شهرستان ،استان و كشور به تفكيك معلمان تربيت بدني زن و مرد در هفت گروه سني و براي آموزگاران پايه در سه گروه سني  با هدف توانمندسازی و ارتقاء سطح علمي و عملي معلمان تربیت بدنی و آموزگاران پايه  به اجرا گذاشته می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان  نیز ضمن بازدید از روند برگزاری این رقابت ها هدف از برگزاری این رقابت ها را ارتقاءسطح آمادگی جسمانی و مهارتی معلمان تربیت بدنی و همچنین ارتقاء سطح علمی و بروز رسانی دانش معلمان است .

 " عباسعلی دانافر" افزود :  امیدواریم با برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها با ایجاد انگیزه در معلمان و شرکت  آنها در این رقابت ها فرصت بسیار مناسبی جهت ترغیب معلمان تربیت بدنی به انجام فعالیت های ورزشی و ارتقاء سطح نشاط و شادابی در بین معلمان فراهم شود. .

 قابل ذکر است که این رقابت ها در هفت گروه سنی به تفکیک جنسیت  وسه گروه سنی ویژه آموزگاران پایه برگزار گردیدکه نفرات برتر هرگروه سنی به مسابقات کشوری که در استان های کرمان وخراسان رضوی برگزار می گردد اعزام خواهند گردید.

اردوی آماده سازی تیم ملی دو میدانی دانش آموزان استان

برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی دوومیدانی دانش آموزان دختر و پسر در استان چهارمحال و بختیاری در فروردین 98 ، از طرف فدراسیون ورزش دانش آموزی کشور همکار فرهنگی آقای مهدی حیدری دبیر تربیت بدنی ناحیه دو بعنوان مربی و خانمها ساناز امیری پور دانش آموز آموزشگاه صنایع لاستیک ناحیه دو و فاطمه محیطی زاده دانش آموز آموزشگاه خادم زاده اردکان بعنوان ورزشکار جهت شرکت در این اردو  دعوت شده اند.

لازم به ذکراست مسابقات جهانی این رشته به میزبانی کشور کرواسی برگزار خواهد گردید.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.