شناسه : 153588402

دومین جلسه کمیته رسیدگی به امور مساجد استان یزد در سال 98 برگزار شد


دومین جلسه کمیته رسیدگی به امور مساجد استان یزد در سال 98 به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، دومین جلسه کمیته رسیدگی به امور مساجد استان یزد در سال 98 با حضور اعضاء در محل دفتر مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با تبریک اعیاد شعبانیه به ویژه ولادت امام عصر (عج) بر لزوم برگزاری با شکوه جشن‌های نیمه شعبان توسط تشکل‌های دینی تاکید کرد افزود: در این برنامه‌ها باید به جایگاه مساجد اهتمام جدی داشت.

وی با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان افزود: باید از ظرفیت‌های عظیم نهفته در این ماه در جهت جذب اقشار مختلف به مساجد بهره برد.

حسینی کوهستانی به نقش ائمه جماعات، خادمین و هیات امناء مسجد در رونق مساجد اشاره کرد و گفت: متولیان مساجد باید با برنامه ریزی لازم زمینه را برای جذب نوجوانان و جوانان فراهم کنند.

در ادامه در خصوص امور مساجد، حضور ائمه جماعات در مساجد، خادمین، برنامه های مبارک رمضان و.. بحث و تبادل‌نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

این جلسه با حضور حجج‌الاسلام حسینی کوهستانی مدیرکل، کارگر معاون فرهنگی، دهقان باغی کارشناس حراست اداره کل تبلیغات اسلامی استان، زارع زاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان، حبیبیان رئیس ستاد اقامه نماز استان، شمس رئیس حوزه‌های علمیه استان، رحمانی رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه و گرجی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد دراستان برگزار شد.

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.