شناسه : 153744521

دولت تدبیر و امید توجه خاصی به توسعه زیرساخت های ورزشی داشته است


نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه زیرساخت ها لازمه توسعه و پیشرفت است گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید در تکمیل و ایجاد زیرساخت ها در بخش های مختلف از جمله در ورزش در مناطق مختلف به ویژه مناطق محروم ، توجه خاصی داشته و در این راستا اقدامات خوبی انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد ، محمدرضا تابش در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای فخرآباد بخش عقدا شهرستان اردکان گفت: بسیار خرسند و خوشحالم از اینکه شاهد افتتاح زمین چمن مصنوعی در این روستا هستیم و قطعا مردم این منطقه لایق فراهم کردن امکانات زیادی هستند.

وی افزود: مسئولان و دستگاه‌های اجرایی باید اهتمام ویژه‌ای برای توسعه بیش‌ازپیش زیرساخت‌های ورزشی و گسترش ورزش قهرمانی و همگانی به‌عنوان یکی از عوامل تندرستی و سلامت جامعه و کاهش معضلات اجتماعی مصروف دارند.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از اداره کل ورزش و جوانان استان یزد که با جلب مشارکت بخشداری و دهیاری ها، خیرین بنیاد مستضعفان و دیگر نهادها در راستای توسعه زیرساخت ها و ایجاد چمن مصنوعی در روستاها اهتمام داشته تقدیر و تشکر می کنم.

تابش افزود: با توجه به شرایط اقتصادی خاص کشور دولت تدبیر وامید تلاش های زیادی در تکمیل پروژه های نیمه تمام و ایجاد دیگر زیرساخت ها داشته که خوشبختانه شاهد اقدامات خوبی بودیم و انشالله با پشت سر گذاشتن وضعیت فعلی شرایط بهتری نیز رقم خواهد خورد.

وی ابرازامیدواری کرد: با هوشیاری مردم و حمایت از دولت و نظام دوره سخت اقتصادی را با خوبی پشت سر بگذاریم و  شاهد اتفاقات خوبی در کشور باشیم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.