شناسه : 150753924

دشمن شناسی و حضور به موقع در صحنه از مهمترین ویژگی های ملت ایران است


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: دشمن شناسی و حضور به موقع در صحنه از مهمترین ویژگی های ملت ایران است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، د حجت‌الاسلام سید محمد شریف‌حسینی کوهستانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد، در نهمین همایش قرآن کتاب انقلاب که در محل آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(ع) برگزار شد، به دشمن شناسی ملت ایران در طول این چهل اشاره کرد و گفت: همانگونه که در طول این چهل سال مشاهده شد، ملت ایران در مسئله دشمن شناسی هیچگاه اشتباه نکردند و همراه و پشتیبان ولایت در راستای شکست دشمنان گام برداشتند.

وی با بیان اینکه ملت ایران، استکبار را دشمن همیشگی خود می دانند اضافه کرد: زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، دست استکبار از منابع ایران اسلامی قطع شد و همین مسئله سبب شد تا آنها در طول چهل سال پیروزی انقلاب دست به همه کاری بزنند، تا نظام را سرنگون کنند که به فضل خدا با همراهی و حضور مردم این توطئه‌ها ناکام مانده و خواهد ماند.

‌حسینی کوهستانی با اشاره به اینکه مردم ما چهل سال است که با حوادث گوناگون روبه‌رو بوده و مقاومت کردند و همواره پیروز شدند، اظهار داشت: مقاومت، ایستادگی، فداکاری و ایثار مردم در طول هشت سال جنگ تحمیلی نمونه بارز ازخودگذشتگی این ملت شریف است که توانستند عزت و اقتدار خود را به جهانیان نشان دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با اشاره به ویژگی های برجسته ملت ایران در حوزوه های مختلف تصریح کرد: دشمن شناسی و حضور به موقع در صحنه از مهمترین ویژگی های این ملت است.

وی در ادامه به شبهه پراکنی دشمن علیه دین و ائمه اطهار(ع) اشاره کرد و گفت: آنها با استفاده از فضای مجازی این کار را به پیش می برند که بهترین راه مقابله با آن هم رجوع به قرآن کریم است.

وی در پایان با اشاره به اینکه ان‌شاءالله این اسلام ناب و تشیع در عالم حاکمیت پیدا می‌کند و مردم در پرتو دین و ائمه اطهار(ع) زندگی خواهند کرد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.