شناسه : 153831130

دستگاههای استانی وزارتخانه ها در یزد برنامه های سال 98 خود را ارائه کنند


سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری یزد با تاکید بر تکیه بر توانمندی های استان گفت: دستگاههای استانی وزارتخانه ها در استان برنامه های، طرح ها و پروژه های سال 98 خود را ارائه کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، سید مسعود عظیمی در جمع مسئولان اقتصادی استان و مدیران استانی وزارت اقتصاد در محل استانداری یزد، توجه به این امر را از برنامه های استان برشمرد و  افزود: کشور و به تبع آن یزد دارای توانمندی ها، نیروها و مدیران کارآمد است که می توان با تکیه بر آن امور را به پیش برد.
وی با قدردانی از تلاش های تیم اقتصادی و دستگاههای استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: مجموعه دستگاههای استانی وزارت اقتصاد، پنجره بزرگی برای رونق اقتصادی استان است.
وی اظهار داشت: بخش های مالی، سرمایه گذاری، بیمه ای، بانکی، گمرکی، مالیاتی و اموال تملیکی نقش تاثیر گذاری در رونق اقتصادی استان دارند و باید برنامه های مدونی داشته باشند.
وی با تاکید بر حل مشکلات بخش های اقتصای  با همفکری و هم اندیشی گفت: در این زمینه نباید به دنبا قضایی کردن مسایل باشیم؛ بلکه مسایل اقتصادی را باید با کار کارشناسی و همفکری حل و فصل کرد.
سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری یزد پس از ارائه گزارش مدیران دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد دراستان، دیدگاهها و نقطه نظرات خود را بر اساس سیاست گذاری استان ارائه کرد.آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.