شناسه : 151271839

دردهه پنجم انقلاب مسئولین با روحیه جهادی خدمت به مردم را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند


مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزددر جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی روز 22 بهمن در شهرستان بافق گفت: دردهه پنجم انقلاب مسئولین با روحیه جهادی خدمت به مردم را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان  در جمع پرشکوه راهپیمایان در شهرستان بافق با گرامی داشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  گفت: مردم با هرسلیقه، گرایش و نگاهی برای حفظ نظام وپاسخ به فرمان رهبری و دفاع از خون شهدا و آرمان های امام به میدان آمدند تا به جهانیان بفهمانند که این انقلاب راهش ادامه دارد و تاپای جان ایستاده اند.

وی با اشاره یه پیشینه مبارزات مردم شهرستان بافق با حکومت طاغوت  افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی همه مرحوم آیت الله شیخ محمدتقی بافقی را می شناسند کسی که در برابر ظلم رضاخان ایستاد.

حسینی کوهستانی در تبیین فعالیت مبتنی بر بصیرت اظهار داشت: فعالیت های انبیاء و اولیای الهی از نوع فعالیت های مبتنی بر بصیرت بود و به همین دلیل اثرات سازنده بسیاری در جامعه به همراه داشت.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) انقلاب را آگاهانه و عالمانه شروع کرد افزود:همراهی مردم با حرکت آگاهانه و عالمانه امام (ره) باعث شد تا انقلاب اسلامی ایارن در بهمن 57 به بار بنشیند.

حسینی کوهستانی با اشاره به گذشت چهل سال از انقلاب تصریح کرد: در طول این چهل سال همراهی مردم با ولایت فقیه باعث شد تا تمامی توطئه های دشمنان ناکام بماند.

مدیر کل تلبلیغات اسلامی استان یزد افزود: امروز در جایی ایستاده ایم که دشمن ما را تحسین می کند و این مردم یوم الله را رقم و انقلاب را به پیروزی رساندند.

وی اظهار داشت: مردم با هرسلیقه، گرایش و نگاهی برای حفظ نظام وپاسخ به فرمان رهبری و دفاع از خون شهدا و آرمان های امام به میدان آمدند تا به جهانیان بفهمانند که این انقلاب راهش ادامه دارد و تاپای جان ایستاده اند.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: در دهه پنجم انقلاب قرار داریم وانتظار می رود در دهه پنجم مسئولین کشوری و روسای قوا روحیه جهادی برای مقابله با مفاسد اقتصادی داشته وخدمت به مردم که شاه کلید حل مشکلات هستند را سرلوحه کار خود قراردهند.

وی اظهار داشت: سرمایه اصلی وبزرگ ما مردم هستند و نباید با کم کاری و سوء مدیریت این سرمایه عظیم را از دست بدهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی در پایان این مراسم عظیم گفت: همه ما معتقدیم که در جنگ اقتصادی هستیم و مسئولین وکارگزاران ودولتمردان برای خدمت وجلب اعتماد مردم درست عمل کنند و این وحدت را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه مردم به دین ودیانت علاقمند هستند تصریح کرد: ملت ایران با صبر و استقامت چون چهل سال گذشته در مقابل توطئه های دشمن خواهد ایستاد و دشمنان این ملت آرزوی شکت انقلاب اسلامی را با خود به گور خواهند برد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.