شناسه : 152766582
رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد استان یزد:

درخواست ارائه خدمات به صورت غیرحضوری برای مددجویان یزدی فراهم شد


مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد می توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

به گزارش سايت خبری کمیته امداد، مهدی نشاسته گر، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه در مرحله اول ارائه درخواست به صورت الکترونیکی برای 10 خدمت از خدمات قابل ثبت بر روی درگاه اینترنتی این نهاد فراهم شده است، افزود: تعمیرات و بازسازی مسکن مددجویان، انشعابات، تسهیلات شهرداری، خدمات دانش آموزی، خدمات دانشجویی، جهیزیه نوعروسان، جهیزیه ازدواج مجدد بانوان، کمک هزینه ازدواج پسران، خدمات نظام وظیفه، تسهیلات بازگشت به روستا از جمله موارد قابل ارائه از طریق درگاه اینترنتی کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت است.

وی افزود: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد می توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا دفاتر خدمات اینترنتی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان یزد با اشاره به اینکه خدمات ارائه شده در این سامانه براساس وضعیت و شرایط مددجو فعال خواهد بود، بیان کرد: مددجویان می توانند با درج کد ملی و شماره شناسنامه وارد این سامانه اینترنتی شوند.

وی با بیان اینکه افزایش سرعت در خدمت رسانی به مددجویان، کاهش هزینه ها و کاهش مراجعه حضوری از جمله اهداف راه اندازی این سامانه است ادامه داد: بعد از ثبت درخواست توسط مددجو حداکثر بعد از یک ساعت درخواست های ثبت شده به صورت هوشمند به کارتابل مددکاران کمیته امداد منتقل شده و مورد بررسی قرار می گیرد.

 شایسته ذکر است: بیش از ۲۷ هزار خانوار با جمعیت ۵۸ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند و حدود ۷۹ درصد مددجویان یزدی کمک معیشت بگیر هستند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.