شناسه : 150315439

داوطلبان هلال احمر یزد به پویش #اهدای-خون-کار-خیر پیوستند


به گزارش روابط عمومی اداره كل انتقال خون استان يزد، به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اضای داوطلبان جمعیت هلال احمر یزد ضمن اهدای خون به پویش ملی اهدای خون با عنوان # اهدای-خون-کار – خیر پیوستند. بحرینی؛ معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ضمن گرامیداشت این ایام افزود: اهدای خون و کمک به همنوع سنت حسنه محسوب می شود و هدف از شرکت در این پویش ترویج فرهنگ اهدای خون در بین عموم مردم و نجات جان هم نوع است. گفتنی است پویش ملی اهدای خون با عنوان # اهدای-خون-کار – خیر همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز در حال برگزاری است و اهداکنندگان می توانند در حین اهدای خون عکس سلفی گرفته و با نیت های خیر خود و مناسبت های خاص در فضای مجازی منتشر نمایند و یک نسخه از عکس را به کانال فضای مجازی این اداره کل به نشانی @YAZDBTO ارسال نمایند.  

به گزارش روابط عمومی اداره كل انتقال خون استان يزد، به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اضای داوطلبان جمعیت هلال احمر یزد ضمن اهدای خون به پویش ملی اهدای خون با عنوان # اهدای-خون-کارخیر پیوستند.

بحرینی؛ معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ضمن گرامیداشت این ایام افزود: اهدای خون و کمک به همنوع سنت حسنه محسوب می شود و هدف از شرکت در این پویش ترویج فرهنگ اهدای خون در بین عموم مردم و نجات جان هم نوع است.

گفتنی است پویش ملی اهدای خون با عنوان # اهدای-خون-کارخیر همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز در حال برگزاری است و اهداکنندگان می توانند در حین اهدای خون عکس سلفی گرفته و با نیت های خیر خود و مناسبت های خاص در فضای مجازی منتشر نمایند و یک نسخه از عکس را به کانال فضای مجازی این اداره کل به نشانی @YAZDBTO ارسال نمایند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.