شناسه : 152201593
در نشست هم اندیشی جشن نیکوکاری مطرح شد

دانش آموزان یزدی سفیران احسان و نیکوکاری


در راستای برگزاری جشن نیکوکاری نامه‌ای با عنوان «پیام نیکوکاری» به دانش‌آموزان تحویل داده می شود تا برای والدین خود بخوانند و بدین وسیله دانش آموزان سفیران احسان و نیکوکاری در خانواده ها و سطح جامعه شوند.

به گزارش سايت خبری کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد در نشست هم اندیشی جشن نیکوکاری که با حضور جمعی از مسئولان آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی استان یزد و دست اندرکاران برگزاری جشن نیکوکاری برگزار شد گفت: در راستای برگزاری جشن نیکوکاری نامه‌ای با عنوان «پیام نیکوکاری» به دانش‌آموزان تحویل داده می شود تا برای والدین خود بخوانند و بدین وسیله دانش آموزان سفیران احسان و نیکوکاری در خانواده ها و سطح جامعه شوند.

وی با اشاره به زمان برگزاری جشن ملی معنوی نیکوکاری بیان کرد: امسال پایگاه های جشن نیکوکاری هم زمان با سراسر کشور در روزهای چهارشنبه 15 اسفند ماه در سطح مدارس، پنجشنبه 16 اسفند ماه در پایگاه های اصلی سطح شهر و روز جمعه 17 اسفند ماه در میعاد گاه های نماز جمعه برپا است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه 1772 پایگاه در جشن نیکوکاری با شعار«عیدی برای همه» آماده دریافت کمک های مردم نوع دوست استان هستند، افزود: 1500 مدرسه، 100 پایگاه فعال بسیج، 50 پایگاه اصلی در سطح شهر،40 مرکز نیکوکاری، 50 کانون فعالی مساجد و 32 مصلای نماز جمعه امسال در جشن نیکوکاری هدایایی نیکوکاران یزدی را دریافت می کنند.

وی با تاکید بر بهره گیری از تمامی ظرفیت ها برای کمک به نیازمندان در آستانه سال جدید گفت: ایجاد تعامل و ارتباط با مراکز دولتی، علمی و دانشگاهی، اقتصادی، تجاری، خیران، اصناف و ظرفیت های بومی و محلی برای هر چه باشکوه تر برگزارشدن جشن نیکوکاری در دستور کار کمیته امداد استان یزد قرار دارد.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.