شناسه : 149630446
هم‌زمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اعلام شد

حمایت نیکوکاران یزدی از4 هزار یتیم و فرزند نیازمند


نیکوکاران یزدی طی 10 ماهه سال جاری هفت میلیارد و 936 میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه طرح‌های اکرام ایتام و محسنین ازجمله طرح‌های موفق این نهاد است، گفت: نیکوکاران یزدی طی 10 ماهه سال جاری 7 میلیارد و 936 میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

وی با اشاره به فرهنگ اصیل مردم استان یزد در انجام امور خیرخواهانه بیان کرد: مردم نیکوکار استان یزد همواره در انجام کارهای خیر پیشتاز هستند و توجه ویژه آن‌ها به مباحث اعتقادی و دینی، همکاری حداکثری را در طرح‌های مشارکتی این نهاد در امر خدمت‌رسانی بهتر به محرومان رقم‌زده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد افزود: هم‌اکنون چهار هزار و 152 یتیم و فرزند نیازمند از حمایت 12 هزار و 928 حامی نیکوکار در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بهره‌مند هستند.

وی با دعوت از نیکوکاران استان برای مشارکت در طرح‌های اکرام و محسنین گفت: مردم خداجوی استان می‌توانند با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، یتیم و یا فرزند نیازمند(محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداقل 50 هزار تومان به آن‌ها کمک کنند.

مشعل چی با اشاره به روش‌های نوین دریافت کمک‌های مردمی بیان کرد: کد دستوری  #035*8877* تلفن همراه، ارسال عدد یک به شماره8877، سامانه نیکوکاری(تلفن رایگان)0968877، بخش‌های نیکوکاری نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه، درگاه‌های اینترنتی emdad.ir،mohsenin.ir ، hamsofreh.ir و همچنین شماره‌حساب 1811 نزد بانک ملی شعبه یزد و دستگاه‌های عابر بانک و کارت‌خوان برای سهولت در دریافت کمک‌های مردمی در نظر گرفته‌شده است.

وی افزود: کمک های اهدایی از سوی حامیان برای کمک به هزینه تحصیلی، معیشت و درمان جامعه هدف تحت حمایت هزینه می شود.

شایسته ذکر است: طی 10 ماهه سال گذشته حامیان خیر اندیش یزدی 6 میلیارد و 139 میلیون تومان در قالب طرح اکرام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمک کردند.

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.