شناسه : 153484996

حفظ پایداری شبکه برق ، علیرغم بارش شدید باران در استان یزد


مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از حفظ پایداری شبکه برق ، علیرغم بارش شدید باران در استان با وجود تمهیدات مدیریت بحران پیش از سیل در مناطق ییلاقی خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، آرش نواب از حفظ پایداری شبکه برق ، علیرغم بارش شدید باران در استان با وجود تمهیدات مدیریت بحران پیش از سیل در مناطق ییلاقی خبر داد و گفت : از شروع بارش ها چندین گروه عملیاتی در مناطق ییلاقی  استان مستقر شد و به موازات آن نیز تیم های مجهزی برای اعزام به استان های فارس و اصفهان تجهیز و در آماده باش کامل بوده اند.

وی اضافه کرد : آزادسازی تیرهای در معرض خطر سیل ، بازدید مدیران و راهبری تیم ها از ساعات آغاز بارش ها و به صورت شبانه روزی و مانور شبکه در مناطق مختلف از جمله تمهیداتی بود که به خوبی انجام شد.

این مسئول متذکر شد : به دلیل بارش های قابل توجه ده ها اکیپ عملیاتی اعم از نیروهای عملیات و پیمانکار  از شعبات شهرستان های تفت ، مهریز ، ابرکوه و خاتم به مناطق ییلاقی اعزام و اقدامات لازم برای کاهش آسیب به شبکه های برق صورت گرفت.

وی اماده باش نقلیه سبک و سنگین و همچنین انبارها برای تامین اجناس موردنیاز در مواقع اضطرار را از دیگر اقدامات بیان و اظهار کرد : در 48 ساعت گذشته ،  سه اصله پایه فشار متوسط و چهار اصله پایه فشار ضعیف در مناطق ییلاقی شهرستان تفت در شرایط سقوط قرار داشت که با تلاش بهره برداران ترمیم و شبکه به سرعت برق دار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : غیر از بخش هایی از شهرستان تفت که به صورت جزیی و به مدت محدود دچار خاموشی شد ، هیچ خللی در پایداری شبکه برق دیگر نقاط استان به وجود نیامد.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.