شناسه : 153429758

حضور بانشاط اقشار مختلف توأم با حس طلبکارانه از استکبار جهانی مهم‌ترین شاخصه برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: حضور بانشاط اقشار مختلف توأم با حس طلبکارانه از استکبار جهانی از مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در نشست روسای ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌ها با گرامی داشت ماه مبارک رجب گفت: حضرت علی (ع) در روایتی می‌فرمایند روزها نامه عمر شماست پس آن نامه‌ها را با بهترین اعمال پرکنید.

وی افزود: ماه رجب ماهی است که در آن می‌توان زنگار دل را با استفاده از اذکار، ادعیه، روزه و اعمالی که واردشده است زدود لذا باید این فرصت را قدر دانست و از آن به بهترین نحو بهره برد.

حسینی کوهستانی با تقدیر از فعالیت‌های صورت گرفته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهرستان‌ها گفت: حضور بانشاط اقشار مختلف توأم با حس طلبکارانه از استکبار جهانی از مهم‌ترین ویژگی‌های برنامه‌های بزرگداشت برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی با اشاره به ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: باید تمامی نهادها و دستگاه‌ها این بیانیه را هم ازنظر تئوری و هم ازنظر عملی سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

حسینی کوهستانی به شباهت‌های بیانیه گام دوم انقلاب و وصبت نامه الهی و سیاسی امام خمینی (ره) اشاره کرد و افزود: وصیت نامه امام (ره) صحیفه این انقلاب و بیانیه گام دوم صحیفه دوم این انقلاب است.

وی با اشاره به آغاز سال جدید و حضور مسافران نوروزی در شهرستان‌ها گفت: در این ایام اهتمام به مسائل فرهنگی، برگزاری نماز جماعات به‌صورت سه وقت در مساجد به‌ویژه مساجد بین‌راهی و شاخص، آمادگی جهت اسکان مسافران نوروزی در صورت لزوم و ... موردتوجه قرار گیرد.

در ادامه هر یک از روسای ادارات گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در خصوص اعتکاف، برنامه‌های سال جدید و برنامه‌های ماه‌های رجب و شعبان ارائه کردند.

 

 

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.