شناسه : 153237807

جشن شکرگزاری سوادآموزی در شهر یزد برگزار شد


معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد: نعمت سواد نعمتی بس ارزنده است که با وجود آن بسیاری از تنگناهای زندگی و مشکلات فرد حل خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد مرات امین الرعایا معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد  گفت:  برنامه های سوادآموزی بسیار متنوع  است و سوادآموزی با رویکرد سواد کاربردی فرد را برای زندگی در جامعه آماده می سازد.
مرآت امین الرعایا با اشاره به نگرش نو سوادان به زندگی و اجتماع بعد از سوادآموزی گفت: قطعا از این به بعد با توجه به نگاه دیگری که به زندگی دارید به پیشرفت های محسوسی در زندگی خود دست خواهید یافت که زندگی برای شما لذت بخش خواهد بود و باید برای این سطح از با سوادی خداوند را شاکر باشید و در جهت تثبیت سواد با مطالعه و خواندن  و نوشتن بیشترتلاش نمایید.
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ازتعامل دستگاهای دولتی و غیر دولتی و زحمات آنها تشکر نمود و گفت: بنا داریم با همکاری شهرداری های سراسر استان هرساله جشنی را برای نوسوادان  در هر شهر برگزار نماییم .
گفتنی است در این جشن از مسئولین دستگاه هایی که در اجرای برنامه های سوادآموزی همکاری داشته و از بی سوادانی که موفق به اخذ مدرک دوره انتقال شدند و در حال حاضر در یکی از مقاطع متوسطه ادامه تحصیل می دهند قدردانی و تجلیل به عمل آمد.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.