شناسه : 153536081

جشنواره فرهنگی وهنری حمایت از کالای ایرانی


دعوت از فرهنگیان و دانش آموزان استان یزد به مشارکت در جشنواره فرهنگی وهنری حمایت از کالای ایرانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،در راستای عملیاتی نمودن شعار سال 1397 و مطالبه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص حمایت از کالای ایرانی جشنواره سراسری حمایت از کالای ایرانی با مشارکت دانش آموزان و فرهنگیان در قالب رشته های فرهنگی و هنری در حال برگزاری می باشد.

" محمدحسین انتظاری " رئیس اداره فرهنگی هنری،اردوها و فضاهای پرورشی این اداره کل،گفت: امسال با تدبیر مقام معظم رهبری شعار سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی رقم خورد و این دور اندیشی نیازمند فعالیت فرهنگی و هنری و استمرار آن در طول سالیان متمادی است و چه جایی بهتر از مدارس و اذهان دانش آموزان که با کمک فرهنگیان این حرکت فرهنگی در کودکان و نوجوانان نهادینه شود تا در دراز مدت رغبت به سمت خرید محصول ایرانی ماندگار شود.

وی با اشاره به نقش غیر قابل انکار آموزش و پرورش،معلمان و دانش آموزان در کنار خانواده  به عنوان وسیع ترین و پرمخاطب ترین دستگاه فرهنگی در ایجاد موج فرهنگی در دورترین نقاط کشور افزود: حمایت از تولیدات ملی و فرهنگ سازی مناسب  و دیده شدن کالای ایرانی از طریق فعالیت های فرهنگی و هنری وظیفه جشنواره فرهنگی هنری حمایت از کالای ایرانی می باشد.

 رئیس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش استان گفت: شیوه نامه وزارتی این جشنواره که به میزبانی آموزش و پرورش استان یزد ابلاغ شده به مدارس و ادارات آموزش و پرورش استان ارسال شده است.

وی گفت : این جشنواره در رشته های سرود همگانی،فیلم،نمایش خیابانی،نمایش نامه نویسی ،تولید پادکست ،خوشنویبسی نستعلیق،عکاسی،نقاشی،پوستر،شعر کودک و نوجوان و وداستان کودک و نوجوان برگزار می شود.

محمد حسین انتظاری با اشاره به مشارکت شوراهای دانش آموزی در مدارس و محور بودن کانون های فرهنگی تربیتی در ادارات آموزش و پرورش در اجرای این جشنواره افزود : به ضوابط اختصاصی مورد نیاز هر رتبه و ملاک های داوری هر رشته از طریق سایت جشنواره به نشانی  kalairani97.ir   اطلاع رسانی شده و علاقمندان می توانند تا پایان فروردین ماه 1398 به سایت جشنواره مراجعه کنند.


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.